Jedna plaváreň SL- príjemné prekvapenie

Chcete si dobre zaplávať v BA a narazíte na problém. Jedna veľká plaváreň - síce zrekonštruovaná, ale o sprchách s odkazom, že obmedzte sprchovanie na 3 minúty (skúste to ak máte dlhé vlasy), šatne tiež nie sú v najlepšom stave.Tento problém môžete vyriešiť, ak sa napr. odsťahujete do iného mesta ako ja :o). Mesto SL práve spoznávam a toto je príjemné prekvapenie. Plaváreň je vo veľmi dobrom stave.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Plávanie patrí k mojím obľubeným aktivitám a nie je ľahko nájsť dobrú plaváreň, ktorá by mala spĺňať niekoľko kritérii - čisté priestory, milý personál, funkčné sprchy, možnosť dobré si zaplávať.

Dlhší pobyt v BA ma naučil, že nájsť takúto plaváreň nie je vôbec ľahké. V BA sa mi to nepodarilo, nakoľko skoré ranné plávanie som akosi nestíhala a večer bolo takmer stále "plno". Je tam málo plavárni v pomere na počet obyvateľov, no aj napriek tomu som občas navštívila niektorú z plavárni. Málokedy sa mi podarilo si príjemne zaplávať (nakoľko niektorí si plaváreň mýlia s randením alebo šantením).

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No dnes večer som zašla navštíviť palváreň v SL. Na úvod čisté šatne, moje prvé prekvapenie bolo v sprche - sprcha na fotobunku - výborne vymyslené aspoň sa zbytočne neplytvá vodou (i keď hlavica je troška divná).

Voda v bazéne bola čistá, dokonca tam nebolo ani veľa ľudí. Fantasticky som si zaplávala (ako už dlho nie). A nikde ani stopa po plesni (čo nie je výnimkou v priestoroch plavárni z dôvodu neustálej vlhkosti).

Týmto článkom nechcem robiť reklamu plavárni v SL a čestne prehlasujem, že nie som zamestnancom plavárne ani nie som príbuzenskom vzťahu s nikým v kto plaváreň prevádzkuje.

Rada by som poukázala na to, že malo by sa venovať viac pozornosti športovým centrám, aby sa deti už od útleho veku učili, že pohybom sa dá výborne zabávať a nie len doma pred počítačom.

SkryťVypnúť reklamu

Návštevu akéhokoľvek športového centra by mala sprevádzať dôvera a nie pocit strachu, čo všetko tam môžete "chytiť". Zrejme si veľa z Vás povie, že na to nie sú peniaze, ale čistotou si prevádzky ľudí udržia a to je predsa podstatné a nie len lamentovať nad tým, že nové a moderné centrá sú čisté, lebo na to majú.

Aj s málom sa dá existovať.

Dúfam, že po prečítaní tohto článku dostanete chuť si zaplávať. :o)

Anna Nemergutová

Anna Nemergutová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obyčajný človek so svojimi trápeniami aj malými radosťami. Zoznam autorových rubrík:  Pre lepší zajtrajšokNaše slniečkoVarenieČriepkyAuta, cesty, postrehy šoféraPre zdravší zajtrajšokSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

766 článkov
Pavel Macko

Pavel Macko

189 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu