Nočné slasti

Nočné slasti, kniha plná napätia, lásky, akcie a neočakávaných zvratov. Sherrilyn Kenyon, úspešná americká spisovateľka, vo svojom románe približuje pocit nadpozemskej lásky a nesmrteľnosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Amanda Devereauxová vedie fádny život. Má však rodinu plnú čarodejníc, ktoré jej do života prinesú nemálo problémov. Prvým z nich bolo odplašenie jej snúbenca Cliffa. Nešťastným nedopatrením si ju zlí démoni pomýlia s jej dvojčaťom Tabithou a unesú ju. Ráno sa prebudí vedľa nádherného muža, ktorý jej rozbúcha srdce. No len čo sa dozvie kým v skutočnosti je začne boj o holý život.

Strhujúci príbeh boja s démonmi zmiešaný s gréckou mytológiou je obohatený aj o štipľavé erotické pasáže, ktoré by čitateľ neočakával. So záujmomho vtiahne do deja až sa pristihne s červenajúcimi sa ušami.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sherrilyn však celú svoju spisovateľskú kariéru venovala písaním ľúbostných románov s takouto tematikou. Ako žena zachytila dokonale detailne najtajnejšie túžby hlavných hrdinov.

Kniha je určená viac pre strednú generáciu s dobrou fantáziou. Pri každej predstave je čitateľ hlbšie ponorený do deja a stotožňuje sa s postavami ako by nimi bol on sám.

Nikola Jelínková

Nikola Jelínková

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Novinář je spisovatel, jehož tvůrčí fantazie je poněkud omezována skutečností.Gabriel Laub Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu