Kto je ATELLIER 11 ??

Klišé naše každodenné =) ....... Na slovenskej hudobnej scéne pôsobia už nejaký ten rok. Ale ako sa to celé začalo a kto vlastne je Atellier 11?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)
Obrázok blogu

Chalani spolu hrali od decembra 2000 v zložení Martin Krížik (Križko) - spev, Martin Juras (Juras) - spev, Lukáš Lazarčík (Luky) - gitara, Milan Čutka (Miňo) - bassgitara a Henry - bicie. Henryho neskôr vystriedal bubeník Viktor a od leta 2003 hrá kapela opäť s novým bubeníkom - Milanom Mokráňom (Milanko). Juras z kapely tiež odišiel a spievať zostal Križko. Odvtedy nenastala žiadna zmena.
Títo rockeri odohrali koncerty s kapelami ako su napr. Horkýže Slíže, Desmod, Iné Kafe, Karpina, Vanilla club, HT, Bridge, a pod. Na hudobnej stanici Music BOX ste mohli vidieť ich klip k pesničke "Vráť sa prosím".
Názov Atellier 11 vznikol v Moravanoch nad Váhom, kde bol kaštiel s ateliermi umelcov. 11 bolo číslo jedného z atelierov.
Chalani teraz skúšajú nové pesničky, pripravujú sa na nahrávanie albumu, letné festivaly a koncerty. Najbližšie ich môžete vidieť 28. marca v Brne s kapelou Edward, 30. marca v Babylone so Support Lesbiens a 22. apríla v Istropolise s kapelou Forent.

Viac sa o nich môzete dočítať na ich stránke http://atellier11.webpark.sk/

Mira Nittmannová

Mira Nittmannová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kto som - nechcem a nebudem sa meniť! Vnímam svet okolo seba bez ružových okuliarov. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu