Špeciálna príloha: Vyše 60 tipov na lyžovačku v Rakúsku

Písmo: A- | A+

Pripravili sme pre vás špeciálnu 60-stranovovú magazínovú prílohu, ktorá vás zoberie na potulky po rakúskych lyžiarskych svahoch.

Príloha denníka SME: Zima v Rakúsku
Príloha denníka SME: Zima v Rakúsku (zdroj: SME.sk)

So snehom je to u nás ošemetné. Ak máte deti a zároveň radi lyžujete, plánujete lyžovačku počas jarných prázdnin, alebo možno počas Vianoc či Silvestra, aby deti veľmi nechýbali v škole. Ale istotu, že si naozaj zalyžujete, u nás nemáte.

Práve pre veľkú istotu snehu stále viac Slovákov vyhľadáva lyžovačku v susednom Rakúsku. Predsa len, lyžiarskych stredísk vo vysokej nadmorskej výške, majú viac ako my. A zo Slovenska to nie je ďaleko.

Špeciálna príloha už v piatok10. novembra

V piatok 10. novembra nájdete magazín ZIMA v Rakúsku ako prílohu v denníku SME.

Slovákov sem lákajú stovky kilometrov zjazdoviek, stovky vlekov, nádherné výhľady a sezóna, ktorá trvá od novembra do apríla, niekde aj dlhšie. Vhodný svah si tu nájde každý.

Začiatočníci aj skúsení lyžiari, snowboardisti, skialpinisti aj freerideri, ktorí vyhľadávajú prašan či jazdu na bubnoch. Sú tu stovky upravených aj neupravených tratí pre bežkárov, korčuliarske trate a sánkarské dráhy.

Vyskúšať si tu môžete aj menej bežné veci – jogu na lyžiach, snežnicovú turistiku alebo sa namiesto na lyžiach spustíte z kopca na lyžiarskom bicykli. Ponuka je široká.

Prijmite preto naše pozvanie a prečítajte si o známych i menej známych lyžiarskych strediskách, o novinkách na svahoch v jednotlivých spolkových krajinách, o cenách skipasov, o možnostiach zábavy pre deti či ďalších zaujímavostiach.

Možno vás to inšpiruje k tomu, aby ste ďalšiu lyžovačku strávili u našich susedov. Tipy na rôzne výlety vám ponúkame na 60-tich stranách.

Skryť Zatvoriť reklamu