Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku

Nielen pre športových fanúšikov sme pripravili špeciálnu prílohu o zimnej olympiáde v Pjongčangu s vloženým hracím plánom hokejového turnaja.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)
Špeciálna príloha ZOH 2018
Špeciálna príloha ZOH 2018 (zdroj: SME.sk)

Koľkokrát zaútočí Anastasia Kuzminová na medailu, ako sú na tom súperi slovenských hokejistov a kedy je deň D pre slovenské slalomárky Petru Vlhovú a Veroniku Velez Zuzulovú?

Olympijská príloha už 9. 2. v denníku SME

Špeciálnu prílohu Pjongčang 2018 k zimným olympijským hrám nájdete už v piatok 9. februára v denníku SME.

Zimné olympijské hry v kórejskom Pjongčangu sú jedným zo športových vrcholov roka. Fanúšikom na Slovensku ukradne hodiny spánku - vzhľadom k časovému posunu (v Pjongčangu je o osem hodín viac) sa viacero súťaží odohrá v noci alebo nadránom nášho času.

V prílohe nájdete program finálových disciplín, ktoré rozhodnú o medailistoch, vo vloženom hracom pláne zasa rozpis zápasov hokejového turnaja, jeho formát, ako aj kľúčové dátumy pre slovenských športových fanúšikov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Okrem toho si prečítate, čo prezradili o slovenských lyžiarskych hviezdach ľudia z ich blízkeho okolia - o Veronike Velez Zuzulovej sestra Dominika a o Petre Vlhovej jej prvý tréner.

Čo je devízou slovenského hokejového tímu podľa Jána Lašáka? Majster sveta z Göteborgu ide na zimnú olympiádu prvýkrát v pozícii trénera brankárov.

V rozhovore hovorí o tom, ako vyberal realizačný tím trojicu brankárov na olympijský turnaj alebo o akom výsledku sníva.

Čo je nové na sme.sk

Čo je nové na sme.sk

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  264
  •  | 
  • Páči sa:  8x

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť. Zoznam autorových rubrík:  Novinky na sme.skNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu