Čo v hlave, to na jazyku ..

Niekedy čakáme, že sa jednoducho všetky naše problémy s plynutím času, dní, týždňov, mesiacov vyriešia samé, za pochodu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Vraciam sa sem po dlhej dobe. Čítam, čím som prispela a prídem si detinská a zbabelá. Mám 26, skončila som vysokú školu a čo teraz. Všetok stres a nervozita, ktorou som ospravedlňovala svoje správanie a odkladanie riešenie problémov,.. myslela som, že jednoducho teraz to prestane. Veď nemal by byť človek šťastný, úspešne skončená škola, titul, práca a pomalé zakladanie si rodiny. 
A práve tu sa zastavím.. mám priateľa, ktorého milujem no zároveň nenávidím. Dá sa to? Áno. Až sa ocitnete v momente kedy nenávisť presahuje tú lásku, neviete si vybaviť dôvody prečo ste s ním, ani jeden dôvod prečo by mal zostať. 

Pýtam sa - som malicherná, sebecká, alebo aká? Pretože, nechcem aby ma bral ako samozrejmosť. Ja neviem chlapci, chlapi, muži.. chceme veľa? My ženy? ..Je veľa napísať priateľke keď ste mimo celý deň aspoň posranú správu /dobrú zlato, chýbaš, milujem/ ..Je to veľa? Potom ako vám navarí, aby ste aspoň ten tanier po sebe umyli... Je veľa, keď celý týždeň okolo Vás skáče, upratuje, pracuje, varí, aby ste aspoň raz do mesiaca upratali alebo navarili vy jej? Zobrali ju von, kúpili kvet.. alebo jednoducho napísali len tak, že ste na ňu zrovna mysleli, že vám chyba, že sa na ňu tešíte.. :D preboha veď, čo je to s Vami, chlapci, chlapi, muži? 

Možno som trápna. Ale koľko žien sa v tom vidí ako ja? ... a pritom, čo chceme? Len tu jednu sms, telefonát, či kvet.. len tak... že myslíte na tú, ktorej ste tvrdili, že ju milujete!

A nie, už to nie sú muži, chlapi, chlapci, ktorí sú uvedomia, čo mali, až keď o to prídu. To už dnes neplatí. Pretože sme naivné, a vždy príde iná. A nie, už to nie sú muži, ktorí by prosili o odpustenie, o šancu.. sme to len my, tie naivky, ktoré pošliapu aj svoju hrdosť, ktoré sa ponižujú a prosia týchto debilkov aby neodišli aj keď ich práve poslali kade ľahšie. Sme to my tie naivky, kedysi silné ženy, ktoré milujú úprimnou láskou, avšak nie opätovanou ..... (česť každej výnimke)

Nikola Oceláková

Nikola Oceláková

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"Life gives you lots of chances to screw up which means you have just as many chances to get it right." Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu