Kedy už, kedy už...

Pamätáte si tu reklamu, čo bežala asi pred dvomi rokmi v rádiách- neviem, na čo to bolo, ale dievčatko tam spievalo text kedy už, kedy už budú Vianoce na melódiu Jingle Bells.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

So sestrou sme sa na to neuveriteľne namotali a odvtedy fráza "kedy už" končí naším spevom, prípadne tancom. A tak som si aj dnes večer na to spomenula. Pretože sa už neviem dočkať, kedy už napadne riadna snehová nádielka, kedy budem mať po skúškach a vypadnem na lyže, preč z mesta niekam na kopec. Veľmi sa na to teším. To dnešné petržalské sneženie ma celkom navnadilo opäť do takej vianočno-zimnej atmosféry.

Okrem toho, chcem podotknúť, že na tieto skúšky sa vôbec neteším, lebo tento semester bol riadne nudný, a preto aj to, čo sa budem učiť, bude riadne nudné, takže čakám na akýkoľvek koniec ako na vytrhnutie. Keby sme mali niečo zaujímavé, tak by som sa aj tešila, lebo som rada, keď sa musím naučiť niečo zaujímvé a užitočné, ale takto...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Len dúfam, že ich všetky porobím v naplánovaných termínoch a že počas nich bude veľa snežiť- nie príliš, aby sa dalo bezpečne cestovať (vodiči, aby moc neblbli na diaľniciach a iných cestách)- tak primerane na poriadnu sánkovačku, lyžovačku, guľovačku, oddychovačku. A tiež to bude čas, ktorý budem môcť intenzívne prežiť s blízkou osôbkou, takže sa budeme môcť riadne porozprávať o všeličom, čo nás bežne v zhone nenapadne. Jupííí!

Kedy už, kedy už bude po skúškach??? Kedy bude po skúškach... lalalalalala... :)

Mária Olvecká

Mária Olvecká

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som Bratislavčanka 1. generácie a mám Bratislavu rada, ale vlastne, páči sa mi aj Liptov a iné časti SR, aj iné krajiny sa mi páčia. Celkovo, páči sa mi život tu na tejto našej planéte, ale sú veci, ktoré by som zmenila, keby som mohla. Vlastne, som často nespokojná s tým, čo sa deje u nás doma, u nás v krajine, vo svete... Nejak som sa rozpísala. Asi preto, že som ukecaná :) Zoznam autorových rubrík:  FilozofovanieŠtúdiumZ BratislavyTaké čosi umeleckéLeisureSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

277 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu