Finančná hitparáda alebo ako reálne ušetriť peniaze

Táto hitparáda nie je o extravagantnej Lady Gaga, prsnatej Rihanne či Pink. Je len a len o peniazoch. Peniazoch, ktoré reálne môžeme ušetriť. Viete, že na bežnom účte je možné ušetriť až 66 %? Na pôžičke až 20 %? Na hypotéke až 15 %? Na kreditke až 70 %?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Na Slovensku začal fungovať nový portál financnahitparada.sk. Je zameraný na ceny najbežnejších bankových produktov na Slovensku. Hypotéky, sporenia, úvery, kreditné karty a bežné účty. Portál je nezávislý od bankových inštitúcií a snaží sa objektívne porovnávať ceny bežných dostupných bankových produktov. Nemienim sa za nič skrývať, patrím k tvorcom portálu. Spolu nás je desať. Zozbierali sme 15 000 údajov, ktoré denne aktualizujeme. Údaje získavame z bankových webov, zákazníckych liniek, priamo z centrál bánk a cez tzv. mystery shopping, čiže osobné návštevy pobočiek, kde si nechávame vypracovávať konkrétne ponuky pre nadefinovaných modelových klientov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Náš portál je pre všetkých, ktorí:

- nechcú platiť bankám vysoké poplatky

- nechcú sa topiť v mori neprehľadných bankových informácií

- chcú sa zorientovať a vybrať si produkt presne podľa svojich potrieb

- chcú ušetriť svoj čas a SVOJE PENIAZE

Pravda je taká, že medzi jednotlivými bankami sú priepastné rozdiely v poplatkoch i úrokoch. Pri hypotéke doslova tisíce eur. Položme si otázku - Načo platiť zbytočne? Na portáli si každý môže porovnať produkty jednotlivých bánk, zvážiť výhody, nevýhody. Ponúkame aj online poradenstvo zadarmo a možnosť objednať si produkty - samozrejme, nezáväzne. Zároveň zverejňujeme hitparádu cenovo najvýhodnejších produktov na slovenskom trhu.

SkryťVypnúť reklamu

Zisk z portálu pôjde na prevádzku charitatívneho projektu Dobrý Anjel.

A už len krátka poznámka na záver. Rád privítam Vaše názory či prípadné návrhy na zlepšenie portálu. Či už tu na mojom blogu alebo na portáli Finančnej hitparády.

Maroš Ovčarik

Maroš Ovčarik

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Financiám sa venujem viac ako pätnásť rokov. Po škole som pracoval postupne vo viacerých bankách. Neskôr som prešiel na opačnú stranu a začali sme finančné produkty medzi sebou porovnávať. Som spolutvorca www.FinancnyKompas.sk. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu