Ficove trafiky za naše peniaze.

Včera (24.07.) vymenovala vláda do funkcie predsedu ÚRSO Ľ.Jahnátka. Stalo sa to aj napriek tomu, že bol porušený zákon o nezávislom postavení ÚRSO. Jahnátek nemá príslušné vzdelania a prax v odbore a je už aj v dôchodkovom veku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Ľubomír Jahnátek je straníckym nominantom predsedu Smeru-SD R. Fica, tak ako bol aj jeho predchodca J. Holjenčík. Je zaujímavé, že to vôbec nevadí ďalším predsedom vládnych strán A.Dankovi a B.Bugárovi.

Ľ.Jahnátek je kandidátom na všetky funkcie: bol ministrom hospodárstva aj pôdohospodárstva, poslancom NR SR za Smer-SD, teraz bude predsedom ÚRSO. Hrozilo, že by takého nominanta nevymenoval prezident A.Kiska – a tak vládna koalícia zmenila zákon a odobrala túto kompetenciu prezidentovi.

O tom, ako získal Ľ.Jahnátek titul profesora v elektroenergetike, si môžete prečítať tu:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

https://kosice.korzar.sme.sk/c/4907702/z-jahnatka-chcu-v-kosiciach-vyrobit-profesora.html#axzz4lh9j6PvY 

Preto, keď sa budete rozčuľovať nad vysokými poplatkami za elektrinu, plyn, teplo a vodu, tak nezabudnite, že je to kvôli R.Ficovi a jeho nominantom. Už 10 rokov rozhoduje „jeho človek“ - a ďalších 6 rokov bude určovať, koľko platíme za energie! Príjmy a zisky energetických, vodárenských a teplárenských firiem sú priamo závislé od rozhodnutia a podpisu predsedu ÚRSO. Preto potrebuje R. Fico mať na tomto poste „svojho človeka“, ktorý sa už „osvedčil“ v minulosti.

Príkladom je aj vysoká cena elektriny na Slovensku, ktorá patrí k najvyšším v Európe. Aj za ňu môžeme poďakovať tandemu Fico-Jahnátek. Oni za prvej Ficovej vlády(2006-2010) pripravili vysokánske výkupné ceny elektriny z obnoviteľných zdrojov pre svojich vyvolených oligarchov a aj dotovanú výrobu elektriny z hnedého uhlia. Preto musíme všetci občania a aj podnikatelia platiť vysoké účty za elektrinu.

SkryťVypnúť reklamu

R.Fico nám znova ukázal, že sa vie postarať o svojich najvernejších kamarátov. Dôchodkyni Tomanovej prihral trafiku Komisárky pre deti, Ľ.Vážnemu post riaditeľa Sociálnej poisťovne, Jahnátkovi predsedu ÚRSO...A to všetko za „verné“ služby strane Smer-SD a jej zakladajúcim akcionárom. A ak to bude potrebné, môže sa na „svojich“ ľudí predseda Fico vždy spoľahnúť!

Ale prečo to všetko musíme zaplatiť my?

Paľo Zajac

Paľo Zajac

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bývalý podpredseda KDH a poslanec NR SR Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu