Balada o DPH

Milujem predvolebné sľuby. Premúdrelí ekonómovia v továrničkách na spracovanie štátnej moci premývajú mozočky národa slovenského. Pod továrničkami samozrejme myslím naše veselé politické strany. A je úplne jedno z ktorej časti politického spektra sú.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Každý nám niečo sľuboval. Skúsme si ešte spomenúť na niektoré tieto sľuby. Napríklad na zníženie dane z pridanej hodnoty.

Akurát mi napadol pán Sulík zo strany SaS.

„Pán Sulík, tuším ste ako odborník na danú problematiku spomínali svojho času, že by sa DPHčka mohla znížiť až na 17%?“ Tak prečo sa to teraz nerealizuje?

Zase sme oklamaní. Nehovorím, že len Vami, veď klamú všetci. Neberte to osobne. Prepáčte mi moju nevhodnú otázku na tento posledný októbrový týždeň.

Tisíce postov je rozdelených, takže predpokladám, a myslím tým všetkých politikov, že všetci ste spokojní, šťastní. Veľa vašich kamarátov, známych dostalo nejaké teplé miestečko a hor sa na deľbu štátneho rozpočtu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže zase treba nájsť nejaké vhodné firmy a zase sa treba ponapájať. Tak, aby tiekli peniaze tam, kam vždy tečú. ...a možno uvidíme, akí generálny prokurátor potom tieto kauzy bude „vyšetrovať“, alebo ich zametie pod koberec.

A čo ostatní bežní smrteľníci? Vyfasujeme zdražovanie ako vždy...samozrejme. Veď sme na to všetci zvyknutí.

Zase je tu divadielko, zavádzanie. Múdri si podelia štátny rozpočet a sprostí budú zase čakať na ďalšie voľby.

Takže sa bude znovu čakať na ďalšiu generáciu, ktorá túži po zmene naivných a dôverčivých ľudí.

Patrik Dvořák

Patrik Dvořák

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vždy treba mať dobrú náladu a vďaka nej vie byť život vždy veselý.Nepodliehajme panike. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu