Slovensko Na Smiech!

V dnešnom článku, by som sa chcel zamerať na ďalšiu príležitosť, pri ktorej si môže celý svet robiť zo Slovenska posmech a srandu . .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

. .a to Dublinský incident s výbušninou. Situácia bola. Pre tých čo nevedia o čo ide nasledovná. Išlo v zásade o to, že rekvizita bomby bez rozbušky sa pri cvičení slovenskej polície zapatrošila v jednom s plecniakov pričom Slovenská AJ Írska polícia na nič sa neprišlo. Je strašné, že sa potom musela celá táto situácia riešiť telefonicky zo Slovenska, pričom pri riešení tohto problému Dublinská polícia vtrhla chudákovi slovenskému turistovi do izby, aj keď on sám bol uvedomený o tom, že má v plecniaku trhavinu, aj keď neškodnú bez rozbušky, ale aj tak (pri jeho povolaní elektrikára a možnosti explózie pri styku s elektrickým výbojom) nebezpečnú.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nechápem ako mohla slovenská polícia zabudnúť niečo takéto a spôsobiť s rutínneho cvičenia medzinárodné fiasko na úrovni Európskej únie. Je hrozné, že teraz si zo Slovenska robí žarty a srandu ako sme neschopný v boji a ochrane proti extrémizmu a terorizmu a opäť sme sa presvedčili o tom , že v našej vláde sedia diletanti a demagógovia a rezorty niesu ovládané ľuďmi s kvalifikáciou ale podľa rozvrhnutej politickej moci, a SMERu a Ficovi nejde o blaho krajiny, rezortov alebo aspoň dobré meno v diplomatickích kruhoch (aj keď ten vlak už asi ušiel) ale o politickú moc a metamorfózu Slovenska v niečo čo si myslím, že nikto kto má oči, aspoň za mak intelektu a nieje úplný ne znalec, nemohol pri voľbách chcieť.

SkryťVypnúť reklamu

Preto prosím slovenský národ prosím aby sa do čerta už zamyslel a pri veciach ako táto, mýto, alebo absolútne pošliapané a zdevastované dobré meno Slovenskej republiky a premyslel komu zverí svoju dôveru a svoj hlas vo voľbách budúcich.

People Be Reasonable and Real!

Holla!

Hugo Pauliny

Hugo Pauliny

Bloger 
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Righteous Brother Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu