Spravodlivosť alebo organizovaný zločin?

Písmo: A- | A+

Dokonale naplánovaná operácia. Generál ako primárny cieľ, jeho syn proxy nástroj. Našťastie, primitívi vo výkone nechali po sebe veľa stôp. Neuveriteľné, koľko špinavostí je v spise s 800 stranami. Tu je ich stručný prehľad.

Macko nikdy nebol fekálny fantóm. Ale niekto chcel, aby to tak vyzeralo. Množstvo a charakter manipulácií s dôkazmi vylučuje náhodu alebo omyl. Všetko nasvedčuje tomu, že zadržanie, väznenie a odsúdenie M. Macka bola plánovaná provokácia.

Toto presvedčenie som nadobudol po tom, čo som zistil rozsiahle manipulácie s dôkazmi a "prípravu bojiska" už po dobu minimálne tri týždne pred akože náhodným zadržaním M. Macka. Teda v období od 2. novembra 2015 do 23. novembra 2015, kedy bol M. Macko zadržaný v električke a to na základe podnetu manžela policajnej vyšetrovateľky. 

Túto provokáciu neplánoval žiadny amatér, ale niekto, kto sa dobre vyzná v bezpečnostných zložkách, procesných úkonoch a má prístup k citlivým informáciám. Objednávateľom a sponzorom operácie bol niekto, kto mal výrazný mocensko-politický vplyv na bezpečnostné zložky a prokuratúru a mal k dispozícii vyťažiteľných spojencov v skorumpovanej justícii.

V realizácii, vzhľadom na operačnú bezpečnosť (utajenie objednávateľa) a charakter fekálnych útokov (len prečin), museli byť angažovaní vykonávatelia z nižšej úrovne, jednoduchí príštipkári za pár grošov. Ale ako celok, prípad vykazuje vysoký stupeň prípravy a koordinácie ako z učebnice tajných služieb. 

Zásady dobrej diskreditačnej kampane a kriminalizácie
Zásady dobrej diskreditačnej kampane a kriminalizácie (zdroj: Pavel Macko)

Rozsah porušení zákona a množstvo zapojených osôb takmer vylučujú to, že tieto udalosti sa stali čisto náhodne. Naopak, rozsiahla trestná činnosť a manipulácia s dôkazmi boli páchané počas celej doby trestného konania a dokonca aj pred jeho začatím. Konkrétne k ničeniu dôkazov a manipuláciám, či nezákonnému postupu prokuratúry a konkrétnych sudcov dochádzalo:

- pred zadržaním Martina Macka,

- počas jeho zadržania (23.11.2015),

- počas prípravného konania,

- po podaní obžaloby, 

- v období počas a medzi hlavnými pojednávaniami prvostupňového súdu, 

- počas odvolacieho konania,

a dokonca aj po nadobudnutí právoplatnosti nespravodlivého rozsudku, založeného na páchaní rozsiahlej nezákonnej činnosti v neprospech Martina Macka. 

Aj keď z právneho hľadiska je to pomerne jednoduchý prípad a malý spis (menej ako tisíc strán), obsahuje množstvo porušení zákonov a bolo v ňom zainteresované množstvo osôb. Všetko s cieľom dosiahnuť požadovaný cieľ a efekt zadaný objednávateľom. V tomto prípade totiž nesedí nič. Mnohí mi neverili a médiá skonzumovali to, čo im naservírovali aktéri tejto špinavej operácie, alebo čo si z rôznych dôvodov vyfabrikovali sami. 

S odstupom času sa začína ukazovať, že ja som nebol ani paranoik, ani som si nevymýšľal. Nie je náhoda, že v exponovaných kauzách ako Búrka, Víchric, Judáš sa vyskytujú viaceré osoby, ktoré boli zainteresované aj v prípade fekálny fantóm, teda na úmyselnom zadržaní a uväznení môjho syna a zneužívaní tejto kauzy na nátlak na mňa. 

Niektoré veci som už publikoval. Ale pre názornosť a úplnosť som sa rozhodol postupne zverejniť celý prípad. Dôvodom je to, že tento špinavý útok stále pokračuje. Jeho objednávateľ, mimoriadne nebezpečný a schopný všetkého, vrátane prípadnej likvidácieo osôb, je stále na slobode. Nie je hrozbou len pre mňa a rodinu. So svojimi spojencami je hrozbou pre spoločnosť a ústavné zriadenie.

V dôsledku kauzy je môj syn stále kriminalizovaný, vyradený zo spoločnosti a bez akéhokoľvek zamestnania a príjmu. Je označený bez akéhokoľvek podkladu za nebezpečného sexuálneho devianta, pričom skutočný útočník a sexuálny deviant, dokonca recidivista si behá po slobode. Rovnako ako behá po slobode objednávateľ a vykonávatelia týchto špinavostí. 

Najprv zverejním základné prehľady manipulácií, hlavných aktérov, rozhodnutí súdov a najväčších zámerných mediálnych manipulácií. Potom podrobne rozobieriem detaily konrétnych špinavostí, trestné oznámenia a budem priebežne informovať o spôsobe ich vybavovania a osobé profily hlavných akatérov. 

Dnes prinášam základný prehľad vybraných manipulácií a špinavostí, ktoré dostatočne ilustrujú, o čo išlo v tejto operácii. Upozrňujem, že v tabuľkách dole nie sú uvedené všetky porušenia zákonov a podrazy. Takisto v nich nie sú zahrnuté podozrenia z obzvášť závažných zločinov z dôvodu ich neukončeného vyšetrovania a režimu utajenia. 

Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Obrázok blogu
Skryť Zatvoriť reklamu