Ako Ivan H. veselo porušuje volebné moratórium...

Ivan H. je asi nad zákonmi, on volebné moratórium dodržiavať nemusí. Reklamy na internete sa dajú zaplatiť na presné časy. To ale Ivana H. netrápi - v pohodičke si zaplatí ich zverejňovanie počas moratória. Niektorí ľudia si asi za svoje dávne zásluhy myslia, že zákony a slušnosť sú tu len pre iných.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (49)
Obrázok blogu

Vzhľadom na volebné moratórium budem písať dosť cenzúrovane a krátko. Aj fotka je preto taká, aká je - rozmazaná.

Už včera hovorca mesta Martin B. počas moratória rozposielal emaily na mailinglist zaregistrovaných obyvateľov mesta s odkazom na tesne pred moratóriom zverejnený rozhovor, ktorý sa dotýkal aj dosť vážnych tém volebnej kampane v meste Ž***a, v ktorom bol dosť výrazne obhajovaný súčasný primátor Ivan H. To bolo ešte tak na hrane, zvyknutí sme aj na horšie.

Ale dnes som sa už naozaj vytočil. Reklamy na internete sa dajú zaplatiť na presné časy. Čiže aj lepšie cvičená opica ich dokáže načasovať na presný čas, aby sa nezverejňovali v (samozrejme inak nezmyselnom, ale stále platnom) moratóriu. Ivan H. si ale v pohode zaplatí reklamnú kampaň aj na počas moratória.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dôkaz z 26.11.2010 cca 10:00 (po kliku je väčší obrázok, aj s hodinami):

Obrázok blogu

Podľa včerajších článkov na sme.sk:

„Kampaň sa začína 17 dní a končí sa 48 hodín pred začiatkom volieb. Vedenie kampane mimo určeného času je zakázané,“ píše sa v zákone o voľbách do orgánov obcí.

Ten istý zákon, schválený ešte v roku 1990, vysvetľuje, že kampaň je okrem inzercie v tlači, rádiách či televíziách aj propagácia kandidátov na bilbordoch či plagátoch a rôzne ďalšie podporné aktivity."

Viac info: http://www.sme.sk/c/5654243/o-dva-dni-su-volby-zacina-sa-hra-na-moratorium.html#ixzz16INzOeEK

Komentárov takejto arogancie a dodržiavania zákonov sa vzhľadom na volebné moratórium zdržím, obraz nech si urobí každý sám.

Michal Pavlásek

Michal Pavlásek

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zároveň IT-čkár, mladý (teda už vyše 30 ročný) pravicový konzervatívec ;). V diskusiách vystupujem ako CoPLaS, aj keď v poslednom čase už veľmi málo, lebo to považujem za stratu času :). Fanúšik F1 (McLaren) a asi každého športu.www.pavlasek.sk Zoznam autorových rubrík:  Kritika ŽilinyTechnikaVšeobecné frflanieSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu