Dear Mr. prezident, nenechajte sa urážať!

Vážený pán prezident, Píšem Vám kvôli referendu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Keď ste kandidovali na prezidenta, vôbec som netúžil, aby ste skončili na druhom mieste a už vôbec nie aby som Vás „musel“ voliť v druhom kole, no stalo sa to. Volil som Vás a už som to aj párkrát oľutoval, hlavne kvôli Vášmu podaniu referendových otázok na Ústavný súd SR. No aj tak vidím, že nie som múdrejší ako Vy, a že to bol veľmi prezieravý krok či už chcený alebo nie. A chcel by som Vám týmto poďakovať za Vaše podanie na US SR.

Pán prezident viem, že v živote ste už niečo skúsili, či už za morom alebo aj tu doma, ale myslím si, že by ste sa nemali nechať urážať a spochybňovať ani od rôznych „političiek“, či „politikov“, či „mienkotvorných denníkov“ alebo rôznych aktivistov za „individualistické ľudské prava“ a už tobôž nie od pani ombudsmanky ktorá má v povinnosti hájiť práva občanov v medziach Ústavy SR a platných zákonov, ktoré, ktorí, ktorá tvrdia, tvrdí, že referendum je proti Ústave SR, že je proti ľudským právam atď.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pán prezident urobili ste naozaj protiústavný krok? Oklamali Vás ústavní sudcovia alebo Vaši poradcovia? Naozaj, pán prezident, by sa Vám toto mohlo stať? Naozaj, pán prezident, ste už tak zvlčili, to už Vám tak stúpla sláva do hlavy na tom prezidentskom úrade, že idete proti Ústave SR ba že popierate ľudské práva?

Veľmi rád by som počul Váš názor na tieto urážky, jasne, vecne, bez emócii tak, ako to bolo pred voľbami do prezidentského úradu. Myslím si, že Vy si to nezaslúžite. Vopred Vám ďakujem.

Pán prezident, nenechajte sa urážať!

Pavol Kozák

Pavol Kozák

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ja sú otýc gdo je vác. Tento bonmot z Radošiny je nie len o právach ale hlavne o povinnostiach otca v rodine. Preto máme dnes toľké problémy nie len v rodinách ale aj v spoločnosti. Zabudli sme si plniť každodenné povinnosti ,a sám viem že to nie je jednoduché no som rozhodnutý neabdikovať na svoju funkciu. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu