SaS a referendum.

Všetci za Brusel ,my za Vás!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Takto nejako sa nám prihovárala politická strana SaS pre eurovoľbami. No ľaľa, prišlo referendum a my voliči sme už len hlupáci, ktorí nevedia čo je dobré pre Slovensko ani pre naše deti.

 Ak to nevieme teraz pri referende ,ako sme to mali vedieť pri EU voľbách? Nie je to strana Sloboda a Solidarita? Takže my občania nemáme právo slobodne sa rozhodnúť čo je dobre a zlé? Nemáme právo vyberať si pri voľbách ani pri referende?

 Ústavný súd rozhodol o ústavnosti referenda a je to dobre. No elita a to politická elita Sas tvrdí, že je to protiústavne referendum. Mne z toho vychádza len jedno, strana Sas je múdrejšia ako prezident SR a takisto múdrejšia ako US SR.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A tak nám namiesto služby občanom, vznikla ďalšia elita s názvom SaS. Je dobre že je tu referendum ,aspoň sa nám to tu pekne vyfarbuje.

Pavol Kozák

Pavol Kozák

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ja sú otýc gdo je vác. Tento bonmot z Radošiny je nie len o právach ale hlavne o povinnostiach otca v rodine. Preto máme dnes toľké problémy nie len v rodinách ale aj v spoločnosti. Zabudli sme si plniť každodenné povinnosti ,a sám viem že to nie je jednoduché no som rozhodnutý neabdikovať na svoju funkciu. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu