Moja vysnívaná

Písmo: A- | A+

Človek túži, miluje a chce. Na to aby jeho kroky napredovali dopredu je podstatné aby mal sny a aby si ich plnil..

Prvý krát keď som ju zbadal, tak sme na seba len tak nesmelo pozreli. Cítil som napätie a vzrušenie zároveň. Môj dych sa zrýchlil a jemne sa mi začali potiť ruky. Trošku som znervóznel, ale vedel som že musím byť trpezlivý, keď ju chcem získať.

Tušil som že ju opäť uvidím a že to neskončí iba letmým pohľadom. Vedel som že vytvoríme jeden neoddeliteľný pár a že sa bez seba nepohneme ani krok. Už som sa tešil kedy ju pevne zovriem do mojich rúk a s láskou ju pohladím. Tešil som sa ako sa jemne prehne pod dotykom mojej ruky a opäť sa vyrovná keď tlak mojej ruky ustúpi. Už som sa videl ako s ňou tancujem v spoločnosti ďalších párov a občas som aj počul ako na mňa niekto pokrikuje „Ako máš tie nohy ?“.

Na nejakú dobu mi zmizla z dohľadu. Asi som ju stratil, ale v mojich snoch stále ostala a túžil som po nej. Občas, keď som si doma unavený sadol, tak som si spomenul na jej prekrásnu rúčku. Bola jemná a pri dotyku mojej ruky s jej rúčkou sme boli zrazu pár ktorý bol neprekonateľný. Cítil som, ako sa pri našom spoločnom dotyku stávame jedným telom, ktoré sa pohybovalo nezávratne presne. Nebolo potrebné hovoriť kam ísť a čo robiť.

Potom som ju získal. Stálo ma to veľa trpezlivosti a občas aj odriekania. Zvažoval som každý krok, aby bola konečne moja. Vedel som že keď ju získam, tak s ňou prežijem veľa nezabudnuteľných chvíľ a bude mi prinášať radosť.

Pri prvom dotyku ešte kládla trošku odpor, ale po prvých spoločných zážitkoch sme si na seba zvykli. Už som vedel čo od nej môžem očakávať a aj ona vedela že s ňou budem zaobchádzať s láskou. Nevedel som sa nabažiť pohľadu na jej pružné telo. Čím viac som na ňu zatlačil, tým sa viac prehla.

Jej hladučký kŕčok som občas hladil v mojich dlaniach a vtedy sa jej hlava jemne zachvela, akoby sa nevedela dočkať ďalších zážitkov. Občas sa nezbedne točí v mojej ruke a pri troške neopatrnosti spadne. Vtedy ju vystrašene zdvihnem a s hrôzou v očiach zisťujem či si neublížila.

Už sme spolu toho prežili veľa a je stále krásna ako na začiatku, keď som ju prvý krát zbadal.

Verím že mi moja bedmintonová raketa RSL Diamond X7 white bude slúžiť ešte dlhé roky...

Skryť Zatvoriť reklamu