Bozk pre voccu

Predstavte si situáciu, že ste už dosť zúfalý zo smerovania vlastnej krajiny aby ste vstúpili do politiky. Váš životný príbeh a presvedčenie vás doženie pred plný kulturák sympatizantov náckov, kde vám zostane posledný argument.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Presne toto sa stalo dnes. Boli sme v Šenkviciach. Asi 25 domácich sa v pokoji zoznamovalo a moja kamarátka z Progresívneho Slovenska akurát zisťovala ako sa narába s teleskopickou tyčou na modrú okupantskú handru. Bol, alebo skôr mal to byť tichý protest. Domáci aj cezpoľní sympatizanti na nás podľa očakávaní slovne napľuli koľko im hlava dala. Tu s vysvetľovaním a argumentovaním nepochodíte a preto sme sa na nich iba usmiali a bavili sa medzi sebou.

Jeden volič sa ale pustil krajne nevyberaným spôsobom do našej prezidentskej kandidátky rovno pred Jankou. Toto ju naozaj naštartovalo. Podala mi transparent s „plačem lebo podporujete LSNS“ so slovami „foť“. Ledva som stihol reagovať. Všetci, aj ľudia od náckov, kričali na nižšiu ženu v rokoch v pokluse, aby nerobila nič čo má v úmysle. Smrdelo to problémom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo Janka urobila je na fotke.

argument liberálneho fašistu
argument liberálneho fašistu (zdroj: PeGe)

Absolútne ticho ...

... a následne potlesk. Všetci sme s vyrazeným dychom v spomalenom priamom prenose prežili niečo výnimočné.

Ten pán sa asi na hodinu stratil. Ukázal sa, keď sme odchádzali. Mobil som mal vo vrecku, nemám to odfotené. Podal Janke ruku a ospravedlnil sa.

Tým ľuďom v kulturákoch, fabrikách ale aj školách chýba veľa vecí. Jedna je ale absolútne kľúčová ...

objatie a bozk

od mamy, od otca, od priateľa alebo od cudzej ženy, ktorá už nevedela ako inak vysvetliť svoj dobrý úmysel.

Janka je môj hrdina týchto volieb.

Kde je vôľa, tam je cesta. A v tomto prípade sa naozaj netreba báť. Oni iba štekajú. Mali by sme ich strážiť v každom meste a dedine aby sa necítili tak opustení.
Kde je vôľa, tam je cesta. A v tomto prípade sa naozaj netreba báť. Oni iba štekajú. Mali by sme ich strážiť v každom meste a dedine aby sa necítili tak opustení. (zdroj: PeGe)
Peter Gregor

Peter Gregor

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  285x

Som ten, kto tu zhasne, keď to už všetci vzdajú. Zatiaľ je pre koho svietiť. A najradšej svietim pre tých, ktorí ma radi vyvedú z omylu.zakladajúci člen PS Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu