Dzurinda odišiel a prišiel Fico

Ako to dopadlo po ostatných voľbách dnes vieme všetci. Sen Fica sa naplnil. Fico zostavil vládu svojich snov. Fico, Mečiar, Slota priniesli slotu pre Slovensko, ako z najčiernejšieho sna.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (30)

Základná otázka preto pre Slovensko znie:

Bude slota pokračovať aj po parlamentných voľbách?

Je to otázka pre nás a nie pre ficovoličov, ktorí si žiadnu slotu pochopiteľne nevšimli.

Budeme aj my veriť ficovinám, alebo sebe?

Budeme si dôverovať navzájom, alebo Ficova taktika rozdeľuj a panuj, bude opäť sláviť úspech?

Budeme sa navzájom hádať, urážať, podozrievať, alebo začneme ťahąť za jeden povraz?

Budeme sa riadiť heslom jeden za všetkých a všetci za jedného, /aj v politických debatách/, alebo skloníme hlavu a povieme si, že aj tak sa nad Ficom nedá vyhrať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Budeme čakať na zázrak, na zázračného spasiteľa Slovenska, alebo si priznáme, že zázraky sa nedejú vo svete politiky, že komunisti a Fico dokázali a dokážu zdiskreditovať každého o kom sú presvedčení, že je pre nich hrozbou /spomeňte si na osud Čarnogurského, Dzurindu/. A my budeme napriek slote, opäť pred parlamentnými voľbami /ozaj prečo len pred parlamentnými?/vravieť o voĺbe menšieho zla, o voľbe so zaťatými zubami, o voľbe bez kompromisov. Budeme oceňovať Dzurindovu vládu, maximálne za reformy a nezabudneme pritom dodať, že ani tie Mikulášova vláda nestihla všetkyJ etc. 

A za rohom sa z nás bude Fico a spol., celá Súmračná smiať stále viac a viac a bude nám stále viac a viac nadávať do idiotov, /lebo nás považujú za idiotov/ a my zo zotrvačnosti /alebo pre korektnosť?/ budeme ešte stále nadávať okrem Fica hlavne na Dzurindu a budeme žiadať o bezodkladný odchod nie Fica z čela vlády, ale Dzurindu z čela SDKÚJ!

SkryťVypnúť reklamu

Paradoxom je, že aj v tejto Ficom popletenej dobe sa dá Fico poraziť, len si treba povedať jasne:

Kedy, ak nie dnes

a samozrejme aj známe pokračovanie.

Kto ak nie myJ

Dnes už nemáme holé ruky, dnes vieme o komunistoch ako aj iných vtákoch, ďaleko viac, ako sme vedeli pred 20 rokmi.

Vieme dokonca viac aj o sebe, o našich chybách, zlyhaniach, slabostiach a malosti.

Vieme, že nám niekedy uniká podstata sporu o smerovaní Slovenska a dávame prednosť svojim želaniam pred tvrdou realitou.

Preto často prehliadame, čo je pre voliča podstané.

Dnešný priaznivec Fica nie je len bývalý volič Mečiara, SDĽ, KSS, ale aj mladý človek dopletený Ficovinami a nenávisťou voči Dzurindovi.

SkryťVypnúť reklamu

Tam je prameň zázračných čísiel popularity LenOna juniora.

Čo tak skúsiť ukradnúť Ficovi mladých?

Snáď dokážeme aj my ešte mladých presvedčiť, alebo nie?

Mladých Fico dokázal okrem tárania ficovín, presvedčiť aj svojou bývalou mladosťou a bývalou „nepoškvrnenosťou“ politickej panny /komunista, top prstavitel SDĽ ako politická panna je naozaj zábavné spojenie, ale čo už, mladí už dávno nič netušia o socíku, o SDĽ a o komunistoch detto/.

Naozaj nevie pravica nájsť pre mladých politika /političku/ ktorý /á/ by bol /a/ na ich vlnovej dĺžke a priťahoval /a/ by ich ľudsky, vzhľadom a aj vekom? Nemusí byť lídrom, musí mať ale podporu celého stredo pravého spektra a musí byť často v médiách v subojoch so starými maskami Smeru.

SkryťVypnúť reklamu

Neverím, že mladých sa nedá osloviť.

Neverím, že mladí musia zákonite voliť ľavicu, hlavne ak Fico žiadnou ľavicou nie je.

Neverím, že mladých namotal Fico až tak, že by sa im nedali otvoriť oči…/príkladom namotaných nech je diskutér na SME on line kacktusssik alias C*Ben, volič Fica, verný bojovník za Fica a proti Dzurindovi, dnes bojovník za Sulíka a proti DzurindoviJ/

Bez ohľadu na odmotaných /kacktusssik je napríklad stále mladýJ/, zostáva krutou pravdou, že skoro všetky stredo pravé strany, až na SaS žalostne zlyhali a zlyhávajú hlavne v spôsobe a sile oslovenia mladého voliča. A aj preto sa Fico stal premiérom, je premiérom a ak sa nič nezmení na uvažovaní stredového voliča a stredových strán aj bude premiérom.

Nuž čo povedať ešte na koniec?

Radšej Palko ako FicoJ

Radšej Zajac ako FicoJ

Radšej Bugár ako FicoJ

Radšej Sulík ako FicoJ

Radšej Fígel ako FicoJ

Radšej Pyco ako FicoJ

Alebo

Radšej Radičová ako Fico

Radšej Žitňanská ako Fico

Radšej Kika ako Fiko

Nezabudol som na niekoho? Zoznam môžete doplniťJ

Peter Horvath

Peter Horvath

Bloger 
  • Počet článkov:  353
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som funkey, byvam v Bratislave, som funkeydedcek... Narodil som sa v siedmom mesiaci, siedmeho novembra na Zochovej ulici v Bratislave. Teda v porodnici a nie na ulici. Byval na Panenskej, az do straty panictva. V dome v ktorom som byval, byval svojho casu aj Orol Tatransky. Ja som sa obcas citil aj orlom, aj dost blbo, kedze som v detstve skulil. Skuliaci orol nie je nic moc. Okrem toho som skuliac musel chodit na husle. Hanbil som sa prenaramne. Niest puzdro az na Diebrovo namestie a pritom este skulit a vediet, ze ucitel bude smrdiet od cibule, bola riadna depka. Blbe bolo aj to ze som som mal skvely sluch a neznasal som sa pocuvat pri hrani na husle. Okrem toho vsetci kamarati v tom case hrali futbal. Neskor ma uspesne zoperovali a uz som neskulil, ale za to som videl dvojmo... Dalej strucne.ZS Zochova. Gymnazium Metodova. VSVU graficky design a kresleny film. Clen skupiny BAHAMA, ale aj Devinska Nova Vec, Trans music comp....zakladajúci člen VPN... Zoznam autorových rubrík:  smepolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu