Prevrátená realita v SME.

Alebo, zo SME sa SMEjú už aj malé deti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Na bývalej strane komentárov, dnes na poslednej strane názorov a polemiky ma Shooty vtip, ktorý presne ilustruje zvrátený postoj SME voči SDKÚ a Dzurindovi. Zle nakreslený novinár vraví: Pre Lidové noviny ste celkom jasne povedali, že nechcete spolupracovať s Ficom a Mečiarom. Shootyho verzia Dzurindu mu odpovedá: Jednoznačnosť v mojich vyjadreniach prevdepodobne vznikla prekladom do češtiny. Fór by to bol, ak by naozaj niečo obdobné tvrdil Dzurinda. Pravdou zostáva, že Dzurinda odmietol úplne jednoznačne nielen Fica ale aj SMER ako celok. Pravdou zostáva, že Dzurinda odmietol nie len Mečiara, ale aj HZDS ako celok. Pravdou ešte podstatnejšou je fakt, že Dzurinda vyzval na jednoznačný povolebný koordinovaný postup SDKÚ, KDH a SMK v rokovaniach o budúcej vláde. Nik z relevantných politikov sa do dnešného tak jednoznačne nevyjadril ako práve Dzurinda. Komentár Shootyho má presne opačnú polaritu. Opäť robí z Dzurindu majstra nejednoznačných odpovedí aj keď realita je s karikatúrou v úplnom rozpore.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jednoznačne treba povedať, že v neodpovedaní na otázku povolebnej spolupráce vedie na prvom mieste Róbert Fico. Zároveň Róbert Fico odmietol rozhovor pre SME, ak mu otázky nebude klásť ním vyvolený redaktor. Róbert Fico dlhodobo odpovedá len na otázky, ktoré on Len On Fico považuje za hodné odpovede. Dzurinda rozhovor pre SME neodmietol, napriek tomu že rozhovor viedla Monika Žemlová a tak dopredu mohol vedieť aké otázky dostane.

Dzurinda rozhovor pre SME neodmietol, napriek tomu, že dobre vie, ako SME písalo a píše o SDKÚ a o ňom samotnom. Dzurinda musel vedieť, že k jeho rozhovoru bude na strane názorov prilepený debilný komentár Javůrka a infantilná karikatúra Shootyho. Čo už, aspoň to má čitateľ v jedných novinách a nemusí si kupovať predplatné na odstránenie kľúčika. SME, Javůrek, Shooty sa dohovadili v priamom prenose. Dzurinda aj v rozhovore naznačil, prečo bude po voľbách pravdepodobne opäť premierom niekto z SDKÚ, prečo bude opäť neskutočné sklamanie po voľbách aj v SMERe aj v redakcii SME. SMEjem sa prenáramne.

Skryť Vypnúť reklamu

Zábavnejšiu, permanentne depresívnu skupinku novinárov, ako má SME na čele so šéfredaktorom Martinom M. Šimečkom nepoznám. Permanetná mediálna masáž, lacná, naivná, propagandistická anti SDKÚ kampaň v SME od čias kauzy skupinka je na smiech už aj malým deťom. Iba Javůrkovi, Shootymu, Šimečkovi sa anti SDKÚ kampaň v SME zdá, ako boj za svetlé zajtrajšky, za čistotu v politike, za slušnosť ala Martináková. Iba Martináková a Fico môžu denne jasať spolu s Kotianom a Bednárom nad znôškou hlúpostí v SME. Každý rozumný človek, ktorý nestratil pamäť a súdnosť, sa dnes už zo SME len a len SMEje J

Peter Horvath

Peter Horvath

Bloger 
  • Počet článkov:  353
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som funkey, byvam v Bratislave, som funkeydedcek... Narodil som sa v siedmom mesiaci, siedmeho novembra na Zochovej ulici v Bratislave. Teda v porodnici a nie na ulici. Byval na Panenskej, az do straty panictva. V dome v ktorom som byval, byval svojho casu aj Orol Tatransky. Ja som sa obcas citil aj orlom, aj dost blbo, kedze som v detstve skulil. Skuliaci orol nie je nic moc. Okrem toho som skuliac musel chodit na husle. Hanbil som sa prenaramne. Niest puzdro az na Diebrovo namestie a pritom este skulit a vediet, ze ucitel bude smrdiet od cibule, bola riadna depka. Blbe bolo aj to ze som som mal skvely sluch a neznasal som sa pocuvat pri hrani na husle. Okrem toho vsetci kamarati v tom case hrali futbal. Neskor ma uspesne zoperovali a uz som neskulil, ale za to som videl dvojmo... Dalej strucne.ZS Zochova. Gymnazium Metodova. VSVU graficky design a kresleny film. Clen skupiny BAHAMA, ale aj Devinska Nova Vec, Trans music comp....zakladajúci člen VPN... Zoznam autorových rubrík:  smepolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu