Prečo

Prečo?...najprirodzenejšia otázka. Prečo som si založil tento blog? Prečo nie skôr? Prečo nie až vo vyššom veku, keby budem mať dosť skúseností, z ktorých môžem čerpať? Veľa otázok a ešte viacej odpovedí...taká je moja realita, na ktorú sa snažím reagovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Hmmmm...keď sa nad tým tak zamyslím, vždy som chcel tak trochu písať. A odkedy som sa naučil strojopis, tak som chcel písať trochu viac. Baví ma to. Vyjadrovať svoj názor a zároveň si pravidelne klepať na klávesnici. Upokojuje ma to. Jedno aj druhé.

Blog je skvelá vec. Umožňuje nám, amatérskym pisateľom, vyjadrovať sa na akékoľvek témy a zároveň nemusíme chodiť po nejakých redakciách, či nám to vôbec dovolia. Preto som sa pridal aj ja. Proste si to vyskúšať. Zistiť, či som vôbec schopný písať o veci a nie odveci. Preto tento blog.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neviem, ako často tu budem prispievať, ani aké dlhé budú moje články, dokonca ani o čom budú, ale budem sa snažiť, aby vôbec boli. Budem sa snažiť predstaviť tu zaujímavé postrehy z môjho života. Veci, o ktoré sa zaujímam, veci, bez ktorých nemôžem žiť a veci, ktoré ma musia zaujímať aj keď by som bol radšej, aby to tak nebolo.

A prečo si myslím, že to niekoho bude zaujímať? Nuž, popravde je mi to jedno. Nemusí to zaujať nikoho, ale pevne verím, že sa predsa len niekto nájde :). Myslím, že rovnako dôležitá ako obsah je aj jeho forma. Pokiaľ je článok napísaný zaujímavo, môže byť kľudne o výrobe pálených tehál...Preto hľadím na toto veľmi pozitívne i keď mi ešte nie je jasné prečo...

SkryťVypnúť reklamu

cheers

Peťko

Peter Kovačič

Peter Kovačič

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladý človek, čo sa snaží používať rozum a čítať medzi riadkami a popri tom hľadá premeň šťastia ;) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu