Krajcer-Beňová-Frešo.

Ak ma pamäť neklame, tak žijeme na Slovensku. A asi aj tu platia nejaké zákony!!! Neviem, či jeden z nich neumožňuje vo voľbách kandidovať každému, kto splnil zákonom stanovené podmienky??? To či oznámi svoju kandidatúru na začiatku volebného obdobia, alebo na konci nie je protizákonné. Veď aj pán premiér sa ešte do dnes nevyjadril jasne o prezidentských voľbách. Tak tomu je aj v Bratislave v  župnom súboji. O post župana sa uchádzajú traja silní kandidáti. Krajcer, Beňová a Frešo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)
Obrázok blogu

Dvaja pravičiari a jedna ľavičiarka. Kto s kým a kto proti komu? Dakde som sa dočítal, že Krajcer útočí viac na Freša ako Beňovú. Neviem ako sa k tomu dopátrali Tí, ktorí to tvrdia, ale nepopieram právo na názor nikomu. Ak si dobre pamätám z nedávnej politickej minulosti strán jednotlivých kandidátov, tak by som skôr bral koalíciu Frešo-Beňová, proti Krajcerovi . Že by obava Freša z možnosti neprebojovať sa do druhého kola? A vtedy je spojenie s hocikým dobré. Veď tzv. stará pravica (SDKÚ, ktorej nominantom je Frešo, ale aj KDH) sa v minulosti viackrát vedela dohodnúť s Beňovej Smerom. Prečo by tomu tak nemohlo byť aj teraz??? Veď treba urobiť všetko pre to, aby špurtujúci Krajcer v cieľovej rovinke neporazil Freša. A nedostal sa do druhého kola. Vtedy by to mohlo byť zaujímavé. Pokiaľ si dobre pamätám Krajcer a dokonca ani obe strany v ktorých pôsobil (SaS )a aj pôsobí (NOVA), vždy jasne odmietali spoluprácu so Smerom. Prečo by mal robiť výnimku práve teraz? Podľa môjho skromného názoru v tejto fáze boja sa každý musí spoliehať sám na seba a svoj tím ľudí. Bojovať proti nekomu viac a niekomu menej by mohlo byť sebevraždou. Skôr si myslím, že obava z dotiahnutia sa Krajcera na svojich protivníkov je opodstatnená. Hlavne pán Frešo začína byť nervózny a preto vymýšľajú ľudia z jeho okolia rôzne konšpiračné teórie o útočeniach. Je málo pravdepodobné, že do druhého kola sa dostanú dvaja pravicoví politici a tak sa nie je čo čudovať terajšiemu bratislavskému županovi.Kto z nich nakoniec vyhrá bude zaujímavé. Ak to bude pán Frešo, bude zvládať sedieť opäť na troch stoličkách (predsedu SDKÚ, poslanca a prípadného župana)? Sedieť možno aj hej ,tak ako doteraz ale asi nič viac. Je nemožné robiť tri veci naraz na 100%. Monika Beňová ako europoslankyňa podstatnú časť svojho pracovného času trávi v Bruseli. A ako by to bolo, ak by sa stala župankou? Možno by nešla kandidovať do europarlamentu v blížiacich sa voľbách. Alebo ju potrebuje Smer „upratať", lebo na kreslá europoslancov si brúsia zuby iní a žena, ešte aj dnes vplyvného a blízkeho muža strany si to asi zaslúži??? Krajcer je poslancom a ak by vyhral sľúbil, že sa vzdá tohto postu. Takže by sa mohol naplno venovať iba jednej práci. Bratislavskému samosprávnemu kraju. Ako to nakoniec dopadne uvidíme o týždeň a v prípade druhého kola neskoršie.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Peter Lariš

Peter Lariš

Peter Lariš

Bloger 
  • Počet článkov:  54
  •  | 
  • Páči sa:  0x

To, o čom prevažná väčšina hovorí iba pri pive so strachom, je potrebné hovoriť verejne. O to sa budem snažiť. Možno môj názor na dianie okolo nás nie je ten správny, ale je môj. A nakoniec ktorá pravda je vlastne tá pravá? To je otázne... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Radko Mačuha

Radko Mačuha

232 článkov
Anna Brawne

Anna Brawne

105 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

274 článkov
Pavel Macko

Pavel Macko

189 článkov
INEKO

INEKO

117 článkov
INESS

INESS

108 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu