Autoškola? Ako na to?

Písmo: A- | A+

Pre niekoho úplne jednoduché rozhodnutie. Pre iného veľká dilema. Tí mladší sarozhodujú veľmi rýchlo a podľa jednoduchej schémy.

- Kde bol môj kamarát ?

- Na akom aute budem jazdiť v autoškole?

- Koľko za to zaplatím ?

Veľmi jednoduché, akurát zabúdame, že v autoškole počas kurzu získavam vzdelanie na celý život.(Prípadne dovtedy kým spĺňam podmienky na vedenie vozidla) .

Predstavte si, že si staviate dom, v ktorom chcete prežiť svoj život. Treba začať od základov. Po vykopaní základu tam nasypeme trochu štrku a kameňov, nepoužijeme cement ani žiadny betón, a na tomto základe si postavíme honosný dom. Čo si myslíte, čo sa po čase stane s vaším domom bez poriadneho základu?

Čím viac ušetríte na základe pre svoje vzdelanie vodiča, tým slabšia je teda aj vaša nasledujúca prax . Tým sa stávate omnoho nebezpečnejšími nielen pre seba, ale samozrejme aj pre svoje okolie.Zamyslime sa trochu nad tým, koľko peňazí miniete za niektoré služby alebo tovar. Napríklad ženy pri kaderníčke. Každý mesiac cca 30 eur. A do roka ? Kúpime si nový smartfón, v tých lacnejších prípadoch za 300 eur, a o dva roky ho vymeníme za lepší a drahší.

Vaše vzdelanie vás bude pritom stáť pri cene cca 350 eur na obdobie 40 rokov len necelých „DEVÄŤ“ eur na rok.

Čo vy na to?

Čo je skutočne dôležité?

Ak máte k tomu čo povedať, veľmi rád spoznám váš názor.V ďalšom článku vám poradím, podľa čoho si vyberať autoškolu, ktorá je vhodná práve pre vás.

Skryť Zatvoriť reklamu