Sociálna sieť pre pevné nervy

Spýtal som sa dnes ráno ľudí,nikto mi nevedel poradiť .Ako môžem kontaktovať tím podpory facebooku? Chcem späť svoj starý profil , bol mi totižto odmietnutý prístup k môjmu účtu !!!!!!!! Skúšal som všetko.Naposledy overovací kód..

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Spýtal som sa dnes ráno ľudí,nikto mi nevedel poradiť .Ako môžem kontaktovať tím podpory facebooku? Chcem späť svoj starý profil , bol mi totižto odmietnutý prístup k môjmu účtu !!!!!!!! Skúšal som všetko. Naposledy overovací 6-miestny kód,ktorý mi neprišiel na moje mobilné číslo. Skúšal som to asi 30 krát.
Nereagujú, pretože neexistujú ...
Začínam veriť, že na Facebooku nie sú žiadni ľudia, len softvér na spracovanie transakcií pripojený k veľkému počítačovému cloudu v ethernetu. Nikto nereaguje na našu frustráciu, pretože tam nikto nie je - žiadny "živý človek". Iba platformy, aplikácie, bity a bajty,ktoré nie sú naprogramované tak, aby cítili frustráciu alebo ju vnímali u iných. Nepočúvajú nás, ani neuvidia ako ľudia očakávajú odozvu, rovnako ako zdroj údajov, ktoré sa majú kategorizovať a ukladať. Keď píšeme tieto žalostné prosby o pomoc a jasnú inštrukciu, tieto stroje necítia náš hnev a frustráciu.
Hľadajú kľúčové slová, ktoré spúšťajú predprogramované, neosobné (a zvyčajne nepresné) odpovede. Nie je úžasne smutné, ako digitalizácia pokračuje v komunikácii 21. storočia- tak účinnejšie a efektívnejšie ako v dobe kamennej, keď živí ľudia odpovedali a angažovali sa v reálnom živote.
Interaktívne rozhovory so zákazníkmi / klientmi? Kuriózne. , , ale potom mi stačí zavolať na mobil "Hello" a neozvať sa.Teraz si myslím, že vypnem Facebook ....asi áno !

Peter Martinček

Peter Martinček

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som hudobný skladateľ. Okrem mojej tvorby sa zaujímam o súčasné dianie na Slovensku aj v zahraničí v oblasti : umenie,školstvo,veda a politika . Snažím sa mojimi blogmi vyjadriť svoj objektívny názor na toto dianie . Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu