Začať s elánom?

Presne toto som si dnes okolo piatej poobede premietala v hlave. Išlo o to, či sa mám pustiť do znovu založeného farského spevokolu, ktorý sme sa v našej farnosti pokúšali oživovať za posledný rok asi trikrát. Na rovinu? Mala a mám stále obavy. To som proste ja.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Hm...nič nie je len tak. V našej dedine a farnosti, pustiť sa znova raz do niečoho takéhoto je naozaj adrenalín.

Výnimočne som dnes nemeškala. Dokonca som prišla o minútu skôr. Po otvorení dverí farskej sály som zostala mierne šokovaná. Namiesto kopu mladých ľudí, ktorí boli pozvaní, v sále sedel náš vodca. Moje prekvapenie bolo veľké. Hneď pri príchode poznamenal, že mňa naozaj nečakal. A prečo nie? Som mladá, žiaľ nie talentovaná. Za pokus to stojí. Aspoň do počtu. 

Ubehlo pár minút a zozbieralo sa nás celkom pekné "množstvo"!. Ako sme poznamenali- opäť iba rodinkárstvo ;). Nevadí. A konečne prišiel náš ŠÉF po asi 15 minútovom meškaní.! Najlepší aký môže byť. Toto sme potrebovali. Niekoho kto nás bude ťahať, povzbudzovať, kritizovať, usmerňovať a samozrejme aj chváliť ;).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Po úvodnom slove sme začali naplno makať. Timka po asi štvorročnej pauze pustila klávesy, Marcel sa chopil basy, na ktorej zatiaľ hrať nevie (držím ti palce) a Patrik "brnkal" na svojej španielke. A čo ja? :D To je ťažko povedať. Dnes som si len pospevovala pesničku, ktorú som prvý raz počula. A do budúcnosti? Pravdepobne pozháňam perkusie všemožného druhu. 

V skratke by to bolo asi všetko. Pevne verím, že nám to pôjde po percentách kvality stále vyššie. A čo je hlavné? Aby sme to robili s radosťou a elánom, ktorý druhí môžu prostredníctvom nás získať.

Hor sa do cvičenia! S ELÁNOM!

Petra Mojžišová

Petra Mojžišová

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som obyčajné dievča, ktoré od života čaká, že raz bude naozaj plnohodnotný, zábavný a hlavne aby za niečo stál. Dovtedy sa snažím a budem snažiť preskakovaťvšetky prekážky, ktoré sú právom alebo neprávom naukladané na mojej strastiplnej ceste. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáRodinaHaluzeLen tak...Súkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu