Špirála interakcie so SME sa otočila o 360 stupňov

Na internet som vstúpil v roku 1996 počas písania diplomovej práce. Môj prvý e-mail smeroval na adresu Jara Filipa. Prvou on-line aktivitou bolo prihlásenie sa do diskusnej skupiny sme-l, ktorej bol práve Jaro Filip členom a aktívnym diskutujúcim. Zdá sa vám do divné ba až drzé?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Houby z voctem. Divné je naopak udržiavať si odstup a hrať hru na dôležitejších, profesionálnejších, kvalitnejších. To som pochopil v momente, keď mi na môj prvý e-mail Jaro Filip behom chvíle odpovedal veľmi familiárne. Po pár dňoch ostych zo života na internete zmizol a s odstupom a skúsenosťami posledných rokov môžem povedať: Je len na vás čo a ako budete v prostredí internetu robiť.

A tak, keď ponúklo SME pridať sa k blogovanie, neváhal som. Však čo sa môže stať horšie ako to, že ma pošlú preč? Kam by ma posielali? Späť na môj piesoček? Však to je jedno, internet je jeden, Googlom vás nájdu všade... Tu to má akurát istú dávku exkluzivity. Do času....

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Špirála sa obtočila a vystúpala na ďalšiu úroveň mojej interakcie zo SME.. Som rád, že môžem byť na začiatku blogovania na SME. Zámery? Žiadne! Plány? Čo prinesie slina na jazyk, to tu skončí. Normálny Blog. Čo s pôvodným blogom? Nič, bude pokračovať tak ako doteraz. Možno bude viac rodinnejší.

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  378
  •  | 
  • Páči sa:  355x

Člen SaS a jej tímu pre zdravotníctvo. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu