reklama

Dnes očkujeme takto (XXIII. diel)

Pravidelne uverejňované na mojom facebooku. Dnes sa podelím s čitateľmi aj na tomto mojom blogu. Grafy a grafy. A dáta a dáta.

Dnes očkujeme takto (XXIII. diel)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Dnes očkujeme takto: No neočkujeme. Očkovanie na Slovensku sa de facto zastavilo.

Počet prvých dávok
Počet prvých dávok 

Ad kvalita dát:

Takto vyzerali oficiálne dáta pred týždňom (druhý graf).

Počet prvých dávok, dáta z 30.8.2021.
Počet prvých dávok, dáta z 30.8.2021. 

Samozrejme, keď som písal svoj predchádzajúci text o priebehu vakcinácie, absurdné dáta som neprezentoval a počkal na predvídanú opravu. Prišla.

Takto vyzeral môj kandidátsky projekt "Vízia pre NCZI" pred rokom:

Súčasťou zlepšovania je automatizácia spracovania dodávaných dát, aby sme sa limitne približovali systému - “včera sa stalo, dnes spracujeme, zajtra sú poskytnuté analýzy” . V zmysle tohto pravidla bude priebežne aktualizovaná aj vyhláška 107/2015 predovšetkým v oblasti lehôt poskytovania údajov. Podmienkou je však dokonalá príprava každej evolučnej zmeny na strane spracovania a kontroly vstupných dát do databázových systémov.

Dnes máme po 12 mesiacoch 5. výberové/menovacie konanie na 4. riaditeľa a hausnumero o 34 vykonaných PCR testoch lieta po médiách.

Takto fungujú vakcíny

Tak sa už neondejte a choďte sa očkovať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Texas, štát USA s najmenšou mierou zaočkovanosti. Portugalsko a Francúzsko mali ťažký záhul v zdravotníctve v predvakcinačnej dobe, dnes majú 70%preočkovanosť v populácii. UK podobne.

Zdieľajte, kým neumrú.

Autor je členom tímu SaS pre zdravotníctvo, roky sa zaoberá liekovou politikou a elektronizáciou. Viac jeho politických textov na jeho politickom webe www.politik.pilnik.sk. Ak chcete sledovať aj ďalšie jeho politické vyjadrenia, staňte sa fanúšikom jeho facebookovej stránky.

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  386
  •  | 
  • Páči sa:  426x

Člen SaS. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu