Dnes očkujeme takto (XXIII. diel)

Dnes očkujeme takto (XXIII. diel)
Písmo: A- | A+

Pravidelne uverejňované na mojom facebooku. Dnes sa podelím s čitateľmi aj na tomto mojom blogu. Grafy a grafy. A dáta a dáta.

Dnes očkujeme takto: No neočkujeme. Očkovanie na Slovensku sa de facto zastavilo.

Počet prvých dávok
Počet prvých dávok 

Ad kvalita dát:

Takto vyzerali oficiálne dáta pred týždňom (druhý graf).

Počet prvých dávok, dáta z 30.8.2021.
Počet prvých dávok, dáta z 30.8.2021. 

Samozrejme, keď som písal svoj predchádzajúci text o priebehu vakcinácie, absurdné dáta som neprezentoval a počkal na predvídanú opravu. Prišla.

Takto vyzeral môj kandidátsky projekt "Vízia pre NCZI" pred rokom:

Súčasťou zlepšovania je automatizácia spracovania dodávaných dát, aby sme sa limitne približovali systému - “včera sa stalo, dnes spracujeme, zajtra sú poskytnuté analýzy” . V zmysle tohto pravidla bude priebežne aktualizovaná aj vyhláška 107/2015 predovšetkým v oblasti lehôt poskytovania údajov. Podmienkou je však dokonalá príprava každej evolučnej zmeny na strane spracovania a kontroly vstupných dát do databázových systémov.

Dnes máme po 12 mesiacoch 5. výberové/menovacie konanie na 4. riaditeľa a hausnumero o 34 vykonaných PCR testoch lieta po médiách.

Takto fungujú vakcíny

Tak sa už neondejte a choďte sa očkovať.

Texas, štát USA s najmenšou mierou zaočkovanosti. Portugalsko a Francúzsko mali ťažký záhul v zdravotníctve v predvakcinačnej dobe, dnes majú 70%preočkovanosť v populácii. UK podobne.

Zdieľajte, kým neumrú.

Autor je členom tímu SaS pre zdravotníctvo, roky sa zaoberá liekovou politikou a elektronizáciou. Viac jeho politických textov na jeho politickom webe www.politik.pilnik.sk. Ak chcete sledovať aj ďalšie jeho politické vyjadrenia, staňte sa fanúšikom jeho facebookovej stránky.

Skryť Zatvoriť reklamu