PRP: Očkovanie tekutinou v ampulke s nálepkou Sputnik V je hra na ruskú ruletu

Skratky vo farmácii končia na zastávke bratislavskej MHD Slávičie údolie-cintorín. Preto je použitie tekutiny v ampulke s nálepkou Sputnik V ruskou ruletou. Je to prvomájová prehliadka skratiek vo farmácii.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Toľko moja obligátna Pikiho rada na piatok - nepravidelník nevyžiadaných rád. A teraz podrobnejšie, aby aj moje deti, inžinier (konkrétny), zememerač (konkrétny) a priemerný stredoškolák (všeobecne) pochopili.

  • Neviete kto to vyrobil.

  • Neviete kde sa to váľalo.

  • Neviete čo v tom je

  • Neviete ako to účinkuje a či vôbec.

  • Neviete na čo vám to bude dobré.

  • Zloženie druhej dávky sa líši od prvej, nik netuší, ktorá ampulka je ktorá.

Ale smelo do toho. Najhoršie pre osobu, čo sa jej môže stať, je, že dostane slanú vodu s prímesou mäska.

So spoločnosťou je to horšie. Keďže nevieme aká je miera účinnosti a sú indície, že nič-moč, narobí nám to diery do systému kolektívnej imunity ak budeme brať zaočkovaných tekutinou s nálepkou Sputnik V ako účinne chránených proti covid-19. Ako biologická zbraň ideálne.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V prípade tekutiny v ampulkách s nálepkou "Sputniku V" sa na základe doteraz známych informácii nedá hovoriť ako o vakcíne. A to nie na základe toho, že neviem. Naopak, môžeme to tvrdiť aktívne, pozitívne, cielene preto, čo všetko o tom tovare s falošným textom o registrácii v 60 krajinách vieme.

Práve z existujúcich vykonaných skúšok, ich priebehu a z dostupnej dokumentácie v doterajšom rozsahu. Myslím, že odbornej verejnosti to jasne vysvetlila šéfka, nie takzvaného, ale skutočného ŠUKL: "Keď nemám, nemôžem…" To je ten najsilnejší argument v stave, keď máme prostredie "liek voľby". Pravda o tekutine v ampulke s označením Sputnik V nie je uprostred. Je krištáľovo jasná.

SkryťVypnúť reklamu

Očkovanie NE-liekom je pre spoločnosť nebezpečné. Filozofia "podajme im aspoň niečo" nemá v 21. storočí v medicíne čo hľadať. Škoda na zdraví sa dá spôsobiť laickým postupom s najlepšími úmyslami. Obzvlášť indikáciou na základe pacientovho priania. Týmto gratulujem negramotným (na lieky) k naplneniu porekadla: "Najviac myslia tí, čo toho najmenej vedia (o liekoch)."

Keď si mamička rozkáže, že je pediatrovou psou povinnosťou predpísať antibiotiká, tak je to neprijateľné.

Keď si proruský trol rozkáže, že je psou povinnosťou štátu zabezpečiť mu vodičku vo flaštičke s nálepkou "Sputnuk V", tak mu to kult osobnosti Igor Matovič, aktuálne profesor farmakovigilancie, zabezpečí.

SkryťVypnúť reklamu

Skratky vo farmácii končia na zastávke bratislavskej MHD Slávičie údolie-cintorín. Preto je použitie tekutiny v ampulke s nálepkou "Sputnik V" ruskou ruletou. Je to prvomájová prehliadka skratiek vo farmácii.

Autor je členom tímu SaS pre zdravotníctvo, roky sa zaoberá liekovou politikou a elektronizáciou. Viac jeho politických textov na jeho politickom webe www.politik.pilnik.sk. Ak chcete sledovať aj ďalšie jeho politické vyjadrenia, staňte sa fanúšikom jeho facebookovej stránky.

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  383
  •  | 
  • Páči sa:  408x

Člen SaS a jej tímu pre zdravotníctvo. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu