Kisku budem opäť voliť, aby nezvíťazila Ficofaloš a moje vnúčatá...

Písmo: A- | A+

Antikampaň proti Kiskovi mi pripomína eštebácke praktiky. Do poštových schránok v posledných dňoch prichádza množstvo letákov, ktoré majú za úlohu oklamať a zneistiť voliča. Pripomína mi to praktiky KGB alebo praktiky eštebákov.

Obrázok blogu

Ficofaloš sa prejavila, aj pri billbordoch, ktoré chcú osloviť maďarského voliča. Na južnom Slovensku som dnes videla lemovať cesty billbordami: „Pripravený pre ľudí," kde je preložený iba dôvetok „Ďakujem za podporu! " Köszönöm a támogatást!" Zrazu nikomu nevadí, že billbord nie je preložený celý aj v maďarčine? Totiž chýba preložené Ficovo volebné heslo Pripravený pre ľudí!

Dúfam, že volič maďarskej národnosti, ktorý v I. kole prezidentských volieb volil Gyulu Bárdosa nezabudol, ako maďarského nominanta Smeráci buzerovali, že nepreložil billbordy v zmysle zákona o štátnom jazyku.

Dúfam, že volič maďarskej národnosti nezabudol na billbordy, ktoré Slovákov vyzývali nevoliť maďarského nominanta na župnú stoličku Trnavského kraja!

Dúfam, že maďarský volič nezabudol prečo Smer-Sd v Nitrianskej župe vytváral slovenskú koalícia.

Dúfam, že volič maďarskej národnosti, nezabudol na vyjadrenia Ficovho koaličného partnera na adresu Maďarov!

Dúfam, že volič maďarskej národnosti, nezabudol, prečo musela zo Slovenska odísť Hedviga Malinová!

Obávam sa, že Ficofaloš, teda prosbu o podporu sa pokúsi Róbert Fico využiť „patrične" v pol miliónovej armáde rómskeho voliča. Pokiaľ účasť voličov v obciach s rómskymi voličmi bude podozrivo vysoká v porovnaní s I. kolom, to nevylučujem!

Kisku budem opäť voliť, aby nezvíťazila Ficofaloš!

Kisku budem voliť aj preto, že má srdce, rozum a charakter.

Kisku budem voliť, lebo chcem, aby bol môj prezident úspešným človekom. Andrej Kiska v novembri 2006 získal titul Manažér roka a v roku 2011 sa stal držiteľom ocenenia Krištáľové krídlo za filantropiu.

Kisku budem opäť voliť, aby moje vnúčatá nemuseli nikdy zažiť praktiky eštebákov!

Chcem, aby nasledujúcich päť rokov bol mojim prezidentom človek, ktorý tak, ako pre mnohých nevyliečiteľnechorých ľudí, bude aj pre každého občana Slovenskej republiky, našim Dobrým Anjelom.

Verím, že aj voliči Rada Prochádzku, Milana Kňažku a ďalších prezidentských kandidátov nechcú, aby na Slovensku zvíťazila Ficofaloš.

Keď som sa v predošlej vete nemýlila a zároveň je pravda, čo Róbert Fico vyhlásil: „Dávam boľševikovi" už len 5 dní!

Skryť Zatvoriť reklamu