Pán Fico, Vy ste slovenský národ jednoducho oklamali!

Pán Fico, ešte minulý týždeň ste pred celým národom sľubovali: „Žiadne zrýchlené konanie, pôjde to do normálneho prvého čítania na májovú schôdzu. Nevidím priestor, že by Smer sám zmenil zákon. Veď by sme prví v denníku SME mali také titulky - koniec demokracie."

Písmo: A- | A+
Diskusia  (45)
Obrázok blogu

Napriek tomu, že ste sa pán premiér Robert Fico zaprisahávali na televíznej obrazovke, že skrátené konanie neprichádza v úvahu, vládny Smer zmenu zákona prijal za jeden deň v skrátenom konaní.

Pán Fico, Vy ste slovenský národ jednoducho oklamali!

Už viac ako dva roky Slovenská republika nemá riadne vymenovaného generálneho prokurátora. Ešte nedávno ste spolu s prezidentom Ivanom Gašparovičom tvrdili, že nič sa nedeje. Prečo zrazu bolo treba tak veľmi rýchlo riešiť patovú situáciu na Ústavnom súde, ktorá vznikla v spore nevymenovaného generálneho prokurátora Jozefa Čentéša a prezidenta Ivana Gašparoviča?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je to viac ako isté a váš cieľ nezastrú ani „nejaké" tajné informácie, ktoré ste podobne ako Vladimír Mečiar nechceli konkretizovať. Váš cieľ je veľmi čitateľný: "Zvoliť si svojho človeka do čela Generálnej prokuratúry SR. Nevyhnutnosť je tu iba obyčajnou špekuláciou proti Jozefovi Čentéšovi."

S obdivom som sledovala, ako ste v kľukoch zdolali elitných žilinských výsadkárov! Veď národ potrebuje silného vodcu.

Páčilo sa mi aj, že Premiér úraduje v Modrom z neba, veď národ potrebuje citlivého vodcu.

Kritizovala som Vaše výroky o menšinách, ktoré podrobil svojej kritike aj Európsky parlament. Vy ste menšinám odkázali, aby si nebrali Vaše slová príliš k srdcu.

Čudovala som sa že ste skutočne zarezali posvätnú kravu pravice, rovnú daň, ktorú nám iné členské krajiny EÚ-27 závideli.

SkryťVypnúť reklamu

Poriadne ma nahnevalo, že ste si ako samovládca v Banskej Bystrici stavanie mája sprivatizovali, Kaníkov máj zrezali a namiesto neho svoj ľavicový postavili.

Ale nedodržať slovo, ktoré

minulý týždeň ste pred celým národom sľubovali?To je veľký prešľap!

Pán Fico, voľba generálneho prokurátora sa netýka iba politikov, ale nás všetkých občanov, pretože v konečnom dôsledku ide o fungovanie práva a spravodlivosti.

Pán Fico, Vy ste slovenský národ jednoducho oklamali!

http://vybrali.sme.sk/c/Pan-Fico-Vy-ste-slovensky-narod-jednoducho-oklamali

Zita Pleštinská

Zita Pleštinská

Bloger 
  • Počet článkov:  162
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Poslankyňa Európskeho parlamentu v období 2004-2009 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

62 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
SkryťZatvoriť reklamu