Tričko so 16 pre Róberta Fica

Vláda Róberta Fica sa borí s nezamestnanosťou, ktorá je za posledné roky najvyššia a vo februári sa priblížila k 15 %. Dokonca chvíľu sa šplhala až k 16,2 %. Nezamestnanosť je alarmujúca hlavne v okresoch s vysokým podielom rómskeho obyvateľstva." Chceme prácu,"  skandovali Rómovia a darovali vláde prázdny hrniec v hodnote 15 eur. Ohrozené sú pracovné príležitosti v CVČ, v školách. Skončili dohodári  a postupne končia aj živnostníci. Podnikatelia to tiež na Slovensku nemajú jednoduché, vysoké odvody, dane...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)
Obrázok blogu

Celá politika zamestnanosti je Richterovo - Ficovým prejavom bezradnosti.

Zatiaľ nechyrovať žiadne projekty, ktoré by dali prácu dlhodobo nezamestnaným. Prečo vláda Róberta Fica zrušila osvedčené projekty Radičovej vlády?

  • Projekt obnovy hradov mal priniesť prácu pre viac ako 800 nezamestnaných, mohli získať hrady aj nezamestnaní, slovenský cestovný ruch aj regióny. O podporu sa uchádzalo takmer 25 hradov. Prácu na obnove hradov Šariš a Uhrovec získalo 50 nezamestnaných.

Záchranou US Steel si Fico oddialil svoj politický koniec

Keby US Steel bolo skončilo, tisíce zamestnancov by bolo stratilo prácu. Bol by to Ficov začiatok konca. Ak nie začiatok konca, tak určite pokles preferencií. To si premiér nemohol dovoliť. Síce uhasil požiar, ktorý sám založil, no minul na to strašne veľa vody.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

P.S. Pán Fico, buďte si istí. My v opozícii sa modlíme, aby na Slovensku nebolo zle. No pod Vašim vedením to asi nepôjde.. SMS- kou mi dnes prišiel vtip od môjho známeho, ktorý si už rok nevie nájsť prácu: Viete aký je rozdiel medzi našou vládou a obilím? Žiadny. Oboje sa musí vymlátiť, lebo inak pomrieme od hladu...

http://vybrali.sme.sk/c/Tricko-so-16-pre-Roberta-Fica

Zita Pleštinská

Zita Pleštinská

Bloger 
  • Počet článkov:  162
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Poslankyňa Európskeho parlamentu v období 2004-2009 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

280 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

62 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu