Sulík má na kandidátke ŠTbáka

Z niekoľkých lepších bludov okrem odvodového bonusu, z úst Richarda Sulíka, predsedu SaS je najlepší ten o preverovaní všetkých členov za túto stranu. Pravdepodobne má SaS v preverovaní morálnej čistoty svojich kandidátov veľké rezervy. Hneď na 35. mieste kandidátky tejto nádejnej neopopulistickej strany do parlamentu sa nachádza ŠTbák jak vyšitý.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (320)

Ide o istého Braňa Hochela, bývalého podpredsedu Demokratickej strany. V archívoch UPN registrovaného pod krycím menom "Lektor". Išlo o kandidáta tajnej spolupráce. V úradnom zázname druhý riadok zhora. Pán Hochel je sám o sebe študijným materiálom. Jeho politická minulosť je naozaj zaujímavá, okrem iného bol námestníkom primátora Ďurkovského. V každých voľbách kandiduje za inú stranu a inú koalíciu. Na 37. mieste kandidátky SaS je ďalší pochybný kandidát a to vozíčkár Peter Bódy, ktorý bol pravou rukou Martinákovej pri jej puči v SDKÚ-DS a založení SF. SaS je jeho v poradí iba treťou stranou. Hochel odmietol fúziu DS z SDKÚ, kde by nedostal žiadnu funkciu, nuž si zakladal ďalšie iné Demokratické strany. O Kandidátovi Matovičovi na mieste č. 150 by sa vyplatil samostatný blog. Psychopat nabádajúci ľudí na vzburu proti všetkým politikom a ich nahradením tzv. obyčajnými ľuďmi, rozumej ním samým.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To, čo nie je dobré pre Dzurindu je zrejme dobré pre Sulíka. Všetkých odpaďákov, ktorých sa Dzurinda zbavil, končia práve v SaS. Isté je len to, že strana, ktorá nemá 150 schopných ľudí, aby obsadila kandidátku, by ju obsadzovať nemala za každú cenu. A nesúhlasím so Sulíkom, že za takúto kandidátku sa nemusí SaS hanbiť : "Na kandidátke máme 150 mien, ktoré sme starostlivo vyberali. Všetci títo ľudia sú svojou povesťou čistí, sú nezaťažení minulosťou. Preskúmali sme ich životopisy a myslím si, že sme zostavili kandidátku, za ktorú sa nemusíme hanbiť," povedal Sulík.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5271571/sulik-zostavili-sme-kandidatku-za-ktoru-sa-nemusime-hanbit.html#ixzz0hUdLY4RZ

SkryťVypnúť reklamu

Hanbiť za tie mená sa v SaS predsa len trochu budete musieť. To vymedzenie od SDKÚ-DS Vám pán Sulík naozaj "ide", dúfam však, že to aj napriek tomu bude aspoň tých 5%. Vo vašej strane je tiež dosť exzotov, ale takých neopozeraných, to v dobrom.

Chcem ešte odkázať všetkým zásadovým a morálne čistým stranám, aby si neuplietli na seba slučku, tak ako SaS. Takmer každá slovenská rodina má nejakého toho ŠTbáka, gardistu alebo pučistu, to je žiaľ naša história, tak bacha na to.

Blažej Pokorný

Blažej Pokorný

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Tridsiatnik a skôr optimista. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáPOLITIKASOCIÁLNE VECIVoľný časOSTATNÉ

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu