Edita Papeky: Špeciálne vydanie pre EXTRA OBÉZNYCH

Iste ste poznali známu reláciu SOS. nepatril som síce medzi skalných fanúšikov, ale oblúbenou postavičkou bola pre mňa Edita Papeky (alias Petra Polnišová). )Takže raz ma kopla múza a vymyslel som špeciálnu časť pre xxxl divákov, ktorá sa neodvysiela ale aspoň zverejním jej scenár:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Edita Pápeky
Edita Pápeky 

Edita Papeky: Špeciálne vydanie pre EXTRA OBÉZNYCH

Tak čo cica? Kam to pozeráš?! NA MňA KUKAJ!!

A čo ty si už taká sprostá, že si pletieš televízor s chladičkou? A potom sa čuduješ že stále dávajú programy o varení a ty potom furt len žereš?! Si už taká tlstá, že ťa používajú na stavbe ako gulu na búranie? Už aj jazyk máš taký obrastený slaninou, že sa ti nezmestí do papule?!

Chladnička je prázdna a ty nevieš prečo? Že keď príde tvoj manžel z nákupu s jedlom, tak ostane len klobúk a topánky?! A potom sa čuduješ , že ti hrozia vo väzení doživotnou hladovkou?! A nebodaj si také hebedo, že keď chceš strčiť ruku cez mreže tak sa ti tam zasekne malíček?!!! Si celá šťastná, že ti dali celu pre štyroch celú len pre teba, ale tebe tie špeky trčia cez mreže ešte pol metra do chodby?!!!! Tak nefňukaj na mňa tým svojim bravčovým nosom, nečum na mňa jak prasačie jelito pred zabitím a začni sa hýbať v cele!

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Meky! Feky! Poďme na to!

Á raz, dva, tri, štyri, nepotrebujem hniť v cely!

Začnem hýbať svoje špeky, mreže sa už kývu všetky!

Trasiem stehná ostošesť, múry sa tu zbortia hneď!

Začnem skákať nohami a

Väzenie už nieje nad nami!

Neprestanem kývať bokma, budem štíhla, budem VOĽNÁ!!!

Meky! Feky! Upracte tu ten bodrel!!

Ta čo? Už chápeš? Chceš byť kráľovná! Chceš byť taká voľná od svojich špekov ako já?! A chceš sa oslobodiť od tej hroznej chuti na sladké, slané, jedlé aj nejedlé?!! Tak pohni kostrou a začni dupať tými svojimi zbíjačkami! ...a NEžER! ...a už ma NESER!!

Martin Prno

Martin Prno

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

študent architektúry na STU, zaujímam sa o umenie, techniku, ekológiu, kozmológiu, v poslednom čase aj o politiku Zoznam autorových rubrík:  QueerNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu