Módne trendy.

Ženy sa odjakživa chceli páčiť, vzbudzovať túžbu a obdiv. Preto sme nejedna schopná urobiť aj nemožné len aby sme zaujali. Využívame rôzne triky, typy, čosi zakrývame, iné zase odkrývame. Objavili sme plastickú chirurgiu a meníme sa na dokonalé krásky. Ale pravdu...vždy to správne odhadneme?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)
Obrázok blogu

Nedávno som sa zúčastnila jednej nemenovaj spoločenskej akcie na Slovensku. Program bol zaujímavý, hudba viac ako príjemná, švédske stoly plné dobrôt.... Už je to nejaký čas čo som na podobnej slovenskej „smotánke“ bola. Obzerala som si všetko a všetkých. Chcela som vidieť čo sa u nás zmenilo, čo je IN. Páni mali elegantné obleky, dámy nádherné kokteilky...vyzerali krásne. Až kým som nehľadela do tvárí. Tie pery! Mala som dojem, akoby ich jedna plastická ordinácia robila. Takmer všetky mali čudné kačacie výrazy. Hneď som rozmýšľala kde to vlastne som. Či to nie je nejaká reklamná akcia plastickej chirurgie. Asi tomu nerozumiem alebo nejdem s dobou? Naozaj je dnešným módnym trendom mať pery o 5 čísel väčšie? A dá sa s tým potom aj najesť? Viem, že niekedy treba kráse pomôcť a žiadnu ženu neodsudzujem keď podstúpi plastiku čohokoľvek. Poznám dámy v zahraničí, ktoré zmenili veľkosť prsníkov, nosov, uší, pier aj zadkov a sú nádherné. Zmeny iba podčiarkli ich osobitosť, získali sebavedomie a sú sexi. Slovenská realita ma prekvapila. Toto sa páči našim chlapom? Hmhmhm...musí na mne ešte nejedna chirurgia popracovať!Ktorá slovenská žena je podľa vás krásna a sexi? Aký je váš názor na plastické operácie?

Svetlana Puková

Svetlana Puková

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

K životu nevyhnutne potrebujem spoločnosť ľudí, zviera a kvetov rovnako ako hudbu, slnko, dobre jedlo a fajnové vínko. Zoznam autorových rubrík:  Grécka kuchyňaSvet a jaVšimla som siSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu