Umelci su paraziti!

Všetci vyjedaci sociálnych fondov, čo poznáme zo Smotánky a podobne úchylných programov! Aj so všetkými okolo nich.Osvetľovači, zvukári a o tých blbých scenáristoch ani nevravím!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Tak na uvod

Bol som asistent rezie, produkcie a inspicient. S nebohym partnerom Marianom Vojtekom sme mali divadelnu agenturu. Nie som ziadny outsider, ale clovek, co pozna pomery zvnutra. Vratane toho, ze vacsina ludi v kulture rozumie ekonomike a podnikaniu samotnemu asi ako moja prababka bola macher na konstrukciu medzikontinentalnych balistickych rakiet.Co ste kulturaci pohnojili?

To, že hneď po voľbách ste začali zadonit o pomoc! Mali ste na ňu nárok? Áno,mali. Lenže vy ste len natrčili ruky a dieru z koláča dostali oprávnene. Lebo ste vyvinuli "0", slovom "nula" aktivity na produkciu pridanej hodnoty.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keby ju nebolo KDE vyvinúť, nepoviem mäkké "F", lenže bolo kde. 5.marca som urobil prvú výzvu, 17.apríla druhú, že nech umelci predabuju pre zahraničie zaujímavé diela do angliny!

Málokto si vypočul tejto výzvy. Ešte menej ľudí si vypočulo Moniku Kozelovu v NR SR k tejto téme. Teda že umelci nie sú len ti, čo ich vidíte v médiách. Keby im nezapli mikrofón, neosvetlili a napokon nenatocili...na čo by ste sa večer pozerali?

Lord: James, má televízor dvierka?

James: Nie, nemá pane!

Lord: Takže som zase pozeral celú noc do kachieľ?

Takže vážení umelci, ak chcete byť videní aj inak ako v tej šaráde zvnanej CMAR, či ako sa to ťa pokazená smotana volá a máte štipku súcitu s tými, čo vás maskujú, obliekajú, osvetľujú a zvučia, tak prijdite žiadať o pomoc spolu s nimi a spolu urobte aj niečo na pomoc všetkým. Námet som vám dal. Témy Kuciak, Remiáš, 90.roky celkovo... Milión z toho je v hľadáčiku a predabovať to je maličkosť. Dúfam, že vaša solidarita nie.

Ondrej Putra

Ondrej Putra

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  131
  •  | 
  • Páči sa:  22x

Presvedčený pravicový liberál s úctou k životnému prostrediu. Som predseda OZ Hnutie Ganymedes. Podporovatel Progresivneho Slovenska za West Midlands(Birmingham) v United Kingdom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu