Zbabelosť pred Kotlebom

Kotleba v priamom prenose vo verejnoprávnej televízii porušil zákon. Nech si Cigániková a Šípoš hovoria čo chcú, zachovali sa ako ukážkoví alibisti a zbabelci. O vedení tejto pobočky SputnikNews nehovoriac.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Čo sa stalo?

Obyvateľ chudobnejšej verzie Berhesgadenu(stranou NSDAP zaplatené sídlo "vodcu" A.Hitlera), vocca M.Kotleba si v diskusii odmietol nasadiť rusko. Fajn, je to nacistický demagóg, populista, kumpáni sú popierači holokaustu, on sám obhajuje masových vrahov z nášho vlastného národa. Rúško si odmietol nasadiť aj po opakovaných výzvach. Po tento moment je to jeho arogancia, populizmus atď.. Problém nie je tento truľo, ktorý je pre 81% populácie nedôveryhodný, ale reakcia naň.Viem, že po bitke je každý generál

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale čo mal urobiť moderátor, televízia, ale najmä diskutéri ma napadlo pár sekúnd potom,čo som zistil čo sa stalo. Viem, že pán generálny je známym "potrubným horolezcom" do istých partii záujmových skupín, preto aj moderátori vyzerajú ako vyzerajú a keď si chcú udržať prácu, musia to hrať na Sputnik.Čomu však nerozumiem, že sa nezodvihli autonómni poslanci

Cigániková a Šípoš - ukázali ste sa ako zbabelci, a čo je ešte horšie, ešte aj ako alibisti. Vám pred nosom niekto vysmieva zákon, doslova si z nariadení robí trhací papier a vy ste ochotní s ním diskutovať? Vy ste mali zrúknuť na moderátora, že buď tu platia pravidlá pre všetkých alebo dovidenia. V prípade, že by toho nacistu s poradovým číslom 1488 nevyviedla polícia alebo ostraha, zodvihnúť sa a nech si tam bliaka kolko mu hrdlo ráči.

SkryťVypnúť reklamu

Poslankyňa Cigániková povedala, že nemohli odísť, lebo by náckovi prenechali celú reláciu. Takže je ako lepšie ho legitimizovať? Terz trochu zapolemizujem, ale vtedy by sa už muselo aj vedenie rozhodnúť čo urobiť. Okamžite, nie o zhruba päť hodín. Tam by sa ukázalo kde stoja a komu sú lokajmi.Prečo ste ho pozývali?

No v tom sa žiaľ musím zastať RTVS. Veľa ľudí zaplnilo sociálne siete statusmi, že prečo je vôbec pozývaný zjavný nacista do verejnoprávnej TV. Bohužiaľ do nej ako predseda parlamentnej strany musí byť pozývaný.

V prípade nepozvania by ako prvé vytiahli otrepaný oxymorón, že ide o "liberálny fašizmus" a nasledovalo by de iure opravené podanie na Radu pre vysielanie a retransmisiu, že došlo k nevyváženosti v politických diskusiách. Zákon skrátka v tomto pomerne jasne prikazuje vyváženosť. V predvolebnom čase sa už neraz udeľovali pokuty za niekoľkosekundové rozdiely v priestore pre kandidátov alebo strany.Ako to zastaviť?

SkryťVypnúť reklamu

V náväznosti na to že musia byť nateraz pozývaní je jedinou možnosťou ich právoplatne odsúdiť. Nebyť Kocnerovsko-Trnkovsko-Ficoidnej mafie,už dávno by boli mimo politiky, verejného života, a ak by sa dopúšťali toho, čo kým si ich Kotleba čiastočne "upratal" kvôli politickej kariére, tak asi aj mimo slobody. Dôkazov na vyzývanie na porušovanie zákona, jeho priame porušovanie je habadej. Však Mariánko "podozrivý na(nejestvujúci) koronavírus" aby nemohol na pojednavanie? Toje výsmech spravodlivosti. Hoci tá na Slovensku aj tak nejestvuje.Pripomienka a výzva na záver

Mám vyčerpať tému,nie čitateľa: Vážení poslanci, ak budete ukazovať slabosť, tak ste odrazom svojich občanov, ale zároveň pre nich aj príkladom. Tak ako premiér na svadbe. Prekapitulujeme sa všetci k otroctvu. Tak dlho ustupujeme, tak sme si zvykli cúvnuť pred hrubokrkym mafiánom, podvodným exekútorom s razítkom, nacistom, že aj keď bude za nami už len brána do koncentráku, ustúpime aj tam. A tak sa to robit nemá a nesmie. Nabudúce sa rozmyslite, či sa s nacistami oplatí strácať čas.

SkryťVypnúť reklamu

Ja som bol jeden z mála,kto išiel diskutovať pred tým referendom proti LGBT, hoci to nazvali inak. Lenže najskôr som sa spýtal, kto bude môj oponent. Bol to Peter Kremský, takže som súhlasil, hoci som vedel aké bude publikum, ale diskusia bola vecná, hoci moderoval Rostás. Keby mi tam posadili Kuffu, tak tú cestu z Prahy by som nemeral. Proti palici šerm neplatí.

Ondrej Putra

Ondrej Putra

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  131
  •  | 
  • Páči sa:  22x

Presvedčený pravicový liberál s úctou k životnému prostrediu. Som predseda OZ Hnutie Ganymedes. Podporovatel Progresivneho Slovenska za West Midlands(Birmingham) v United Kingdom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu