reklama

Vojna ukázala, kto je kto

Vojna jasne ukazuje podstatu každého

Vojna ukázala, kto je kto
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ukázalo sa, že strana, ktorá na Slovensku najviac hovorí o vlastenectve, háji záujmy Ruska. Prečo su nepamätáju rok 1968, neviem…

Potvrdilo sa, kto má dobré srdce, cudzím pomáha zadarmo. Poskytuje im bývanie, jedlo, akúkoľvek pomoc… Niekto organizuje tony humanitárnej pomoci, niekto dáva 50 eur neznamemu z rodinného rozpočtu. 

Videli sme, kto zázračne unikol pred ruskými bombami. 

Vidíme, kto bez pátosu bojuje v zákope na Ukrajine.

Vidíme kto u dobrovoľníkov bere štvrtú zimnu bundu. Aj nevadí, že už je jar a april. Kto bol žgrlošom na Ukrajine aj zostanie škrobom v EU.  

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vo veku informačných technológií si klamárská ruská vláda myslí, že klamstvá a metódy nacistického Nemecka sa dajú použiť aj dnes. Preto vidíme fotky genocídu z Ukrajiny.

Nebol tam osobne putin, ale bolo tam celé rusko, pretože strieľať zviazanému zozadu do hlavy, prechádzať auto s dôchodcami tankom, znásilňovať, lúpiť... Nie je to príkaz, je to vedomá voľba celeho štátu. 


Andrij Pylypenko

Andrij Pylypenko

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  71x

Mohol som ďalej pracovať na Ukrajine na okresnom úrade za minimálnu mzdu, ale rozhodol som sa ukradnuť prácu od Slováka v automobilke Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu