Silvester plný "zábavy"

Ubehlo 365 dní a je tu opäť koniec roka. Ako sa rozlúčime so starým rokom a ako privítame ten nový?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (20)
Obrázok blogu

Silvester - čas zábav, výletov, popíjania na námestiach, alebo doma pred televízorom. Ak si zvolíte "papučový Silvester", tak tento rok dopadnete naozaj zle. Budete sa musieť riadne opiť aby ste sa zabavili. Televízie nám pripravili skutočne "neodolateľné" čaro zábavy. Nehanbia sa vytiahnuť také hviezdy slovenského neba ako Ota Weitera, Drišľak, Evu Mázikovú a iné prachom zapadnuté "osobnosti", ktoré počas roka ani nie je vidno. Som rád, že televízie konečne prestali s tými trápnymi päťhodinovými vystúpeniami svojich redaktorov, moderátorov a kvázi zabávačmi. No ani tento rok nestavili na nič iné, len na stupiditu a to doslova!
Tak sa na to pozrime.

JEDNOTKA. 17.20 - Retro show (Myslím, že to tu už raz bolo. Takže repríza, skvelé!) 19.50 - Blb a blbec (Starý taliansky film, ktorý už takmer nemá žiadnu hodnotu) 21.40 - Drišľakoviny (Otrepané vtipy s označením 60+)
JOJ. 17.10 - Manituova topánka (Paródia, ktorá bola už niekoľkokrát vysielaná) 20.00 - Inkognito (Vlado a jeho hviezdny hostia) 21.05 - Bez obáv, prosím (Možno jediný normálny program, no krátky) 21.55 - Sexi kosť (Americká komédia bez významu)
MARKÍZA. 17.40 - Blbý a ešte blbší (Komédia, ktorá pobaví len na pár minút) 19.15 - Ako bude s Mokrým (Skôr ako bude Mokrý sucho imitovať a tváriť sa ako zabávač) 20.00 - Susedia (Pre priaznivcov Hurikánu, Uragánu a iných katastrof výborný program) 20.55 - Aj múdry schybí (Zábavka na hodinku) 22.05 - Horúčka silvestrovskej noci (Markíza si nemohla odpustiť trapošenie a nahadzovanie tvarí, na ktoré sme sa pozerali počas celého roka v "show" typu Let's Dance a podobne)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

České programy komentovať nebudem pretože som na Slovensku a chcem sa zabaviť po slovensky. Nezostáva nám teda nič iné len vyraziť niekde na chatu, námestie alebo sadnúť si do baru. Televízie nám to tento rok nádherne umožňujú a som rád, že takýmto spôsobom vytiahnu viac ľudí von. Samozrejme, tí skalní, ktorí pozerajú aj monoskop nech radšej zostanú doma, aspoň sa budú mať čím televízie chváliť, že akú mali sledovanosť.

A propo - námestia. Ani to nie je tento rok nič slávne. Som z Nitry a chcem sa ísť zabaviť von. No keď tak pozriem na program čo ma čaká na námestí, chce sa mi zvracať. "Macíkovské" UKND, "super" Samo Tomeček a "medulienkový" Paľo Hammel. Zábava pre pubertiakov alebo staršiu generáciu, čiže opäť nie pre všetkých.

SkryťVypnúť reklamu

Nevadí, ak človek vie, dokáže sa zabaviť podľa svojho a nemusí byť ohraničený žiadnym scenárom.
Prajem Vám veľa úspechov v novom roku 2007! Zabavte sa ako uznáte za vhodné, ale nezabúdajte na opatrnosť!

Štefan Rábek

Štefan Rábek

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Realista - človek, ktorý má správny odstup od svojich ideálov. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
SkryťZatvoriť reklamu