Mužská masturbácia – smiešny nástroj konzumnej sexuality

Mužská masturbácia je v dnešnej spoločnosti považovaná na vysoko prospešnú činnosť, pri ktorej sa muž naučí venovať sa sám sebe a poskytne mu všetko to, čo potrebuje k sexuálnemu životu. Vďaka tomuto nešťastnému postoju bude akýkoľvek sexuálny styk len istou formou masturbácie. Pozornosť muža bude vďaka tejto aktivite pevne pripútaná len na koreň jeho penisu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (205)

K masturbácii treba zaujať odmietavé stanovisko aspoň vtedy, keď sa jedná o „samoobsluhu“ osamote. Osamelé praktikovanie masturbácie je v podstate kontraproduktívne voči skutočnému prianiu muža byť v prítomnosti ženy. Odoberá energiu na nadväzovanie kontaktov medzi mužmi a ženami. Banálny pozdrav, pohľad z oči do očí, úprimný úsmev, oslovenie, jednoduchá otázka, či odpoveď  neznámej žene je pre takéhoto muža veľmi obtiažne dosiahnuť.

Sila, ktorá je v mužovi nazhromažďovaná je tak pravidelne a zbytočne vybíjaná. Muž sa potom medzi ľuďmi pohybuje bez iskry, náboja, energie, ktorá by mu pomohla nadviazať kontakt s okolím. Pre ženy sa potom stáva nezaujímavým a ženy prestáva priťahovať. Vzťahy osamelo masturbujúcich ľudí sú potom povrchné, pokrytecké a často slúžia len ako dekoračný doplnok. Masturbácia je len núdzovým aktom, ktorý nikdy nemôže viesť k vnútornej harmónii. Akt, ktorý je poňatý len štýlom : „túžim, vyhoním, už netúžim“ je škodlivý a scestný.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Panuje názor, že za škodlivosťou masturbácie môže iba to, že bola zakázaná a odsudzovaná. Masturbujúci človek vraj trpel výčitkami svedomia, že robí niečo zakazované a škodlivé a zároveň sa nevedel brániť tej spaľujúcej túžbe. Z tohto vzájomného rozporu vraj vznikala trauma a tá potom „aktéra“ ničila po psychickej aj fyzickej stránke. Logicky z toho teda vyplýva, že keď sa masturbácia všeobecne dovolí a akceptuje, už žiadna trauma nenastane, Masturbácia sa stane zdraviu prospešnou, odbúra stres a napätie. Keby tomu tak bolo, všetci fajčiari by dnes museli trpieť strašnou traumou. Veď na každom rohu na nich číha upozornenie ako fajčenie škodí zdraviu, ako spôsobuje rakovinu, ako skracuje život, spôsobuje impotenciu. Napriek týmto „traumatizujúcim“ heslám len máloktorý fajčiar trpí obavou o svoje zdravie, naopak často trpí  prehnaným sebavedomí a aroganciou.

SkryťVypnúť reklamu

Orgazmus pri masturbácii je ešte menej prospešný ako orgazmus pri skutočnom milovaní. Muži sa cítia byť osamelí, skľúčený, smutný, neistý. Je to dôsledok jednostrannej a zbabelej slasti. Nepríjemný pocit masturbujúceho je obrátenou tvárou krátkej, prerušenej a rýchlo ukončenej rozkoše. Tvrdiť, že masturbácia je nevinná hra alebo zdraviu prospešná činnosť, ktorá nikomu neškodí, keď sa aplikuje v osamelosti a izolovanosti a ktorá sa môže odohrávať kedykoľvek, je obyčajný mediálny podvod.

A tou najsmiešnejšou formou deformácie osobnosti vďaka masturbácii je potom pohlavný styk so ženou. Pre pravidelného masturbanta je takýto styk len ďalšou masturbáciou - tentoraz vo vagíne ženy. Nezaujímajú ho jej pocity, jej prejavy, jej túžby, jej predstavy, dôležitá je len jeho slasť a čo naskoršie uspokojenie svojich chúťok. Ženská vagína sa stáva len akýmsi umelým nástrojom na dosiahnutie sexuálneho vrcholu. O následkoch takýchto stykov by mohli hovoriť a písať stovky krachujúcich partnerstiev a manželstiev.

SkryťVypnúť reklamu

Skutočná pozornosť muža má byť pripútaná k žene prostredníctvom obdivu, úcty a lásky.

Radovan Slávik

Radovan Slávik

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nikomu nevnucujem svoj názor. Mám holistický pohľad na svet. Pohľad iba z jednej strany je skreslený. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu