Výzva pre SNS: Staňte sa patriotmi!

Stáva sa z času na čas, že ‚hackeri' chcú poukázať na slabiny zabezpečenia nejakého bezpečnostného systému, napríklad ako to bolo v prípade NBÚ. Vtedy „hacknú' prístup do tohto systému a prípad následne zverejnia.Myslím, že paralela s pôsobením SNS v našej politike je tu úplne zjavná a onedlho musí prísť vyvrcholenie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Keďže Slovenská Národná Strana, ako už názov napovedá, je strana, ktorá ma za cieľ dobro slovenského národa, úmysel jej konania musí byť prospech tejto krajiny. Áno, viem - doposiaľ to tak nevyzeralo a nevyzerá, ba práve naopak. SNS a Ján Slota sa podieľali na divokej privatizácii v 90-tych rokoch, úspešne prevetrali mesto Žilina a v poslednom období berú zo (slovenského) štátneho majetku čo sa dá. Takto SNS vyzerá, akoby jej cieľom bolo čo najviac uškodiť Slovensku prostredníctvom bezbrehého a neskrývaného kradnutia. Mnohí preto začali prezývať SNS Slovenská Národná Straka alebo Slovenská Nenažraná Strana. Veď si len zoberme kauzy:
Predražené logá za 8,5 milióna korún (282 tisíc eur)
Predaj emisií - škoda pre Slovensko cca 3,3 miliardy korún (110 miliónov eur)
Nástenkový tender za 3,6 miliardy korún (120 miliónov eur)
Šafárenie v štátnych lesoch - škoda niekoľko miliónov až desiatok miliónov eur
Morálne škody - na nezaplatenie

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď sa však zamyslíme nad celou logikou, musí nám byť podozrivé, že niekto tak otvorene a bez zábran kradne a nerobí si s tým najmenšie problémy. Ja z toho viem vyvodiť len nasledovné. SNS sa snaží o vychytanie všetkých, ale naozaj všetkých závažných chýb systému a poukázať na ne ich hrubým zneužitím. Má to byť z ich strany služba vlasti.
Veď vyplatiť za jedno logo, za úroveň ktorého by sa hanbilo aj trojročné dieťa, 2 milióny korún, by z reálneho pohľadu znamenalo minimálne politickú samovraždu.
Viac na severovýchod od nás, v studených škandinávskych krajinách, by predaj teplého vzduchu cez napochytro nastrčenú garážovú firmu znamenal aj zabezpečenie teplého miesta v lochu.
No a čo iné, ako poukázanie na fatálnu chybu zákona, môže byť „zverejnenie" oznamu tendra na nástenke v, pre verejnosť, uzavretých priestoroch.
Kauza nástenkový tender má ďalšie pokračovanie v tom, že ju najnovšie nepreplatí EÚ z eurofondov (čo sú aj tak len peniaze ľudí, čo pracujú), ale že ju zaplatíme priamo zo slovenského rozpočtu. Minister za SNS Štefanov stále nemieni za tender odísť a odoláva pokusom o odvolanie.

Ja si však myslím, že už prišiel čas, kedy treba všetky „hackerské" akcie ukončiť a oznámiť ich cieľ. Vyzývam preto predstaviteľov SNS, aby zosumarizovali a zverejnili (nie na nástenke) všetko, čo potiahli, a pripravili zákony, ako tomu predchádzať. Následne aby nahradili všetky spôsobené škody aj s úrokmi. Budú mať z čoho. Ako vedia mnohí Žilinčania, Slotovci po každej zarobenej miliarde (naštastie korún) robia v Žiline veľkú oslavu. Nedávno mala byť takáto oslava už po ôsmy krát.
Vrátené peniaze tak pomôžu Slovákom prežiť ťažké krízové obdobie a zredukovať štátny dlh a tým aj budúce výdavky na úroky.
Preto Janko neváhaj, teraz je najvyšší čas pomôcť bratom Slovákom (od rodu Kristového) nielen verbálne, ale aj reálne - veď o to ti predsa vždy išlo, nie?
Stíhaný ako hackeri nebudeš, lebo máš imunitu. Najlepšie však bude, ak sa potom spolu s porúčajúcou sa SMK poberieš mimo parlament aj ty. Tvoja služba Slovákom bude zavŕšená.

SkryťVypnúť reklamu

SNSáci, buďte patrioti a spravte po prvý krát niečo, čo je pre Slovensko prospešné!

Jozef Rajtar

Jozef Rajtar

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Autor sa rád zapája do diskusií na rôzne témy a myslí si, že keď je človek o niečom presvedčený, mal by to aj vyjadriť. Zakladajúci člen strany Sloboda a Solidarita. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
SkryťZatvoriť reklamu