reklama

Je lepšia hra ako film?

The Last Of Us seriál alebo hra?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Je lepšia hra ako film? Už je veľmi veľa filmových adaptácii podľa predlôh hier, ktoré vydali filmové štúdia. No, je veľmi málo hier, ktoré zaujali fanúšikov .Každé filmové spracovanie hier stroskotalo na hereckom obsadení alebo sa veľmi rozchádzalo z hernou predlohou. Dnes sa však porozprávame sa o seriáli : The Last of Us, ktorý ohúril ľudí nielen za veľkou mlákou, ale aj v Európe a na celom svete.

Teraz si dajme otázku: Je to ďalší zoombie seriál,ktorý je inšpirovaný hrou ?Nie. V seriáli je množstvo zamotaných príbehov ľudskej duše, ktorá sa musí vysporiadať s hubovou nákazou: Cordyceps.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V seriáli sa nám objavili herci ako (Ellie) Bella Ramsay, o ktorej pochybovali fanúšikovia , či zahrala hlavnú postavu autenticky. (Joel)Pedro Pascal , ktorý vynikal v seriáli Mandalorian. V ďalších úlohách si zahrali herci ako Merle Dandridge alebo Gabriel Luna a ďalší.

Začiatok seriálu sa držal hernej predlohy. Prvá séria seriálu má deväť častí. Ďalšia séria sa bude vydávať v roku 2025.Fanúšikovia sa už novej série seriálu nevedia dočkať. Hodnotenia seriálu boli viac ako priaznivé, dokonca sledovanosť druhej časti seriálu predčila očakávania v sledovanosti. Dokonca je to jeden z najsledovanejších seriálov.Vypichnem, že druhá časť sa vymykala predlohy hry, ale aj tak bola ,,super".

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Síce hra bola viac rozvinutá a film niektoré misie preskočil ale podla mňa sa seriál vydaril. Keďže ľudia majú radi výborné seriáli, pri ktorých si môžu oddýchnuť . Už sa teším na pokračovanie seriálu: The Last of Us.

Linda Rampašeková

Linda Rampašeková

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  3x

Ahojte, Volám sa Linda. Na svojom blogu budem písať o aktuálnych témach. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu