Majte v sebe Tajomstvo :-)

Náš život funguje na základe našich predstáv a pocitov , nimi vyvolaná emócia k Vám priťahuje to , načo myslíte čo cítite .Tajomstvo mi pomohlo pozerať na všetko pozitívne . Keď budeme mať radi život , život bude mať rád Vás.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Môj život bol navlásku po viacerých operáciach , ale v poslednej chvílke som objavil tajomstvo mysle , ktoré mi kvázi zachránilo život a pokračuje každým dňom nejakým milým prekvapením . Stále som si v duchu vravel nič sa ti nemôže stať , vyzdravieš , bojuj čo ti sily stačia , už len kvôli blízkym čo ťa majú radi a podávali ti pomocnú ruku v najťažších chvílach( ja aj keď som nevnímal takmer vôbec , iba si pamätám ako som cítil prúd energie z rúk , pohladenia či prítomnosti ) kto nezažije nepochopí ... a podarilo sa žijem. Kde je vôla tam je cesta . Som vďačný aj za rôzne maličkosti ,keď vidím pokroky v liečbe na mojom stave , keď aj ja niekoho poteším atď ... to ma posúva ďalej... Aj keď mám viaceré obmedzenia , domáce infúzie , musel som sa vzdať vecí čo mám rád od športovania až po perspektívnu prácu , ale som tu a možem ešte tomuto svetu niečo dokázať i dať . Takisto oplatiť všetku tú starostlivosť ľudom ktorý ma pomohli nakopnúť späť do života.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamouNeviem či mám v sebe nejakú auru ,ale dejú sa nevídané veci keď si ich myslou pozitívne priťiahnete k sebe.Optimizmus (Tajomstvo) je liek na všetky choroby či problémy tohto uponáhľaného sveta a tak sa to snažim praktizovať v živote. Snažím sa urobiť si aj z bežných vecí radosť , či vidieť aj z každého problému niečo dobré . Preciťujem a snívam o pekných veciach a oni sa aj niekedy splnia potom , lebo ich zase priťahujete k sebe . Aj keď sa nesplnia tešiť sa na niečo je krajší pocit ako ak sa to stane . Riadim sa heslom ...

Kto chce hľadá spôsob - Kto nechce hľadá dôvod

Stáva sa Vám často , že si z ničoho nič spomeniete na človeka čo ste ho dlho nevideli a v ten deň ho stretnete na ulici ,taktiež Vám niečo v tele hovorí , že sa niečo stane a stane sa ? Mne stále ...

SkryťVypnúť reklamu

Napríklad tento týždeň :

Zháňame sedačku už nejaký ten piatok a z rôznych príčin sa nám žiadna nepodarila vybrať , ale zhodou náhod sme ja objavili pred Skalicou a dostal som Tajomstvo či vniknutie , aby sme išli do Maxu sa pozrieť na sedačku a hneď sme jednu vybrali .

Mám stretnutie s kamarátom,ale stretnutie musí odvolať .Osud to zariadil tak , že mám potom vniknutie navštíviť teda nachvílku iného kamaráta do jeho baru . Ide ma zaviesť potom domov ,ale chce ísť ešte do stávkovej kancelárie tak som si podal aj ja po roku . Pointa - Vyhral som slušné peniaze , ktoré potrebujem ako soľ .

Píšem odvolanie na nepriznaný príspevok na auto , keď to mám dokončené v tom príde priateľka , donesie mi kinderko a v ňom auto :-) Na druhý deň mi donesie zase a poviem jej ešte nie ja správna chvílka ho otvoriť , opäť spontalne k nám príde krsniatko a mám pocit , že jemu ho mám dať . Otvorí ho a v ňom dinosaurus do jeho zbierky dinosaurov , ktoré sme mu dali na vianoce . Haluz čo ?

SkryťVypnúť reklamu

Musím riešiť problém zo zubami. Práve sa bavíme s priateľkou , že sa musím ozvať mojej známej ,ktorú už som sto rokov nevidel ,aby mi s tým pomohla . V ten deň mi neskôr "6 zmysel" hovorí ísť na tréning futbalistov a po ňom do blízkej reštaurácie kde stretnem známu ktorú potrebujem.

Včera podvečer mi zase môj vnútorný hlas vravel choď do kauflandu zažiješ stretneš niečo milé :

Stretnem bývalú kolegynku , kedže už nemôžem pracovať a som na plnom invalidnom dôchodku, ktorá mi oznámi že organizujú odber krvi vo firme pod štatútom pre mňa či iným čo túto najvzácnejšiu tekutinu potrebujú .Krvičky nie je nikdy dosť a je inšpiratívne a poťešiteľné že sa takáto akcia organizuje. Bolo to prekvapko ,vraj mi chcela akurát volať . V tom stretnem onedlho známu sociálnu reportérku z regionálnej televízie , ktorá mi večer píše keď to zistí z mojho statusu , že chce natočiť o tomto pozitívnom počine reportáž .

SkryťVypnúť reklamu

Pomáhajme si jeden druhému , hneď bude aj Váš život alebo život ako taký krajší .Toto ma naplňa.Je to užasný pocit niekomu pomôcť čo to skutočne potrebuje ... keď som na nedávno odovzdával poukážku čo sme sa vyzbierali z našeho fanklubu jednému chlapčekovi . Je to fantastický ničím nenahraditeľny pocit ... ... sám viem aká je to pomoc alebo morálna vzpruha z oboch strán.

Mám inšpiráciu do budúcnosti ( ak budem mať viac síl ) venovať sa nejakej charitatívnej činnosti - tam vidím moje poslanie :-)

Opačný vnem negatívneho myslenia funguje tiež :

Nechcem , aby ma niečo zdržalo ... znamená chcem , aby ma niečo zdržalo ...

Nechcem , aby bola táto osoba voči mne hrubá ... znamená chcem ,aby táto osoba bola voči mne hruba...

Nechcem dostať chrípku ... v podstate znamená chcem dostať chrípku ...

...keď si niečo neprejete , aby sa stalo alebo sa niečoho bojíte že sa to stane a samozrejme vráti sa to ako bumerang a skutočne sa to stane .

Môj možno "blbý" príklad tento týždeň :

Ideme s priateľkou na pizzu a vravím jej snáď nebude pizza zase "surová" a jasne , že bola lebo som si to privolal negatívne .V tej chvílke sa čudujeme spolu ,že aj na celú pizzeriu je tam ona sama žena . A čo sa nestane , práve otvoria dvere pizzerie dve ženy .

Možno som troška "blázon" , ale pomáha mi to a som šťastnejší , síce niesom silný , pretože dvíham závažia ,ale som silný pretože som dvíhal seba keď som bol na dne .

Keď sa zveríte do rúk svojho Tajomstva budete prekvapení a ohromení čo dostanete .Začnú sa diať divy a zázraky ako mne :-)

Hovoríme síce , že máme niečoho nedostatok , ale nevidíme aké štastie okolo nás je .

Nenechajte sa odradiť aj prvotné chyby či neúspech je známka toho , že sa snažite. Nejde o to koľko rán inkasujete , ale koľko rán unesiete a znovu vstanete . Iba tak sa víťazí ... ako povedal Rocky .

rastislav chrenko

rastislav chrenko

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

dobrý deň,som 28ročný seničan na invalidnom,minulý rok mi bolo odstránené takmer celé tenké črevo,budem bojovať s týmto hendikepom celý život aj keď to je ťažké,ale domáce infúzie mi snaď pomôžu ...snažím sa byť , ale stále pozitívne naladený a rozdávať ľudom radosť,som aktívny pri senickom fanklube a verne podporujem svoj klub,taktiež koníčky sú celkovo politika,reklama ,šport,štatistiky,cestovanie,hlavne verejný záujem a dianie mám v malíčku Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
SkryťZatvoriť reklamu