Prispejme Ficovi na jednosmernú letenku do Moskvy

Fico do mája nevydržal, za Putinom letí už v pondelok

Prispejme Ficovi na jednosmernú letenku do Moskvy
Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Začiatkom decembra pán premiér informoval, že telefonoval s Putinom. " ... ako predseda vlády SR mám eminentný záujem zúčastniť sa oficiálnych osláv víťazstva nad fašizmom, ktoré sa budú konať 9. mája 2025 v Moskve. S potešením som preto prijal oficiálne pozvanie prezidenta Ruskej federácie V. Putina zúčastniť sa týchto významných osláv, čo aj učiním,“ napísal vtedy.

Lenže do mája je ďaleko, tak si vymyslel lepší dôvod. Do Moskvy letí už v pondelok, 23. decembra. Stretne s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, tvrdí srbský prezident Aleksandar Vučič. Rokovať podľa neho bude o dodávkach plynu, píše denník Pravda.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
0 seconds of 0 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
00:00
00:00
 

A keďže rovnako ako Putin, je aj Fico zástancom trvalého mieru, budú určite rokovať aj o mieri. O ruskom mieri. A aby sme mali predstavu, čo pre nás náš milovaný pán premiér chce: na fotkách je dedina Kamyanka, neďaleko mesta Izium.

Dobre si ich pozrite. Rusi do nej už svoj mier priniesli. A paradoxne, ulica na fotkách je Ulica mieru ... bývalá. Lebo obyvatelia neuniesli radosť z ruského mieru a buď zomreli pri jeho implementácii, alebo sa odsťahovali.

Nežijeme v ľahkých časoch. Najskôr svet ochromila pandémia covidu, potom prišla vojna v Ukrajine. Výsledkom je zložitá ekonomická situácia, inflácia, nutnosť prijímať konsolidačné opatrenia, atentát na pána premiéra. Chcieť v takomto stave, aby si cestu do Moskvy hradil pán premiér Fico sám, by bolo zbabelé a nezodpovedné. Vyzbierajme sa mu preto na letenku – aspoň na jednosmernú do Moskvy. Dokážme, že sme hrdí občania Slovenska a vážime si osobnú obetavosť pána premiéra a jeho túžbu po pokoji a svetovom mieri. Prispieť Ficovi na (jednosmernú) letenku do Moskvy, môžete tu:

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

https://nezlomni.org/fico-letenka/

Čo ak pán premiér náš dar neprijme?

Treba rátať aj s takouto alternatívou. Nástupkyňa slávnej Červenej armády, armáda Ruskej federácie, žiaľ vytvorila priestor ako získané financie využiť. Konkrétne ich použijeme na:

Marcel Rebro

Marcel Rebro

Prémiový bloger
  • Počet článkov:  136
  •  | 
  • Páči sa:  7 295x

Som fotograf na voľnej nohe, blogger, fundraiser, dobrovoľník v Ukrajine. Rád sa smejem. Aj cez slzy. Spolu s Janou Čavojskou sme založili OZ NEZLOMNÍ. Robíme to čo vieme a dokážeme a čo považujeme za dobré a potrebné. Zoznam autorových rubrík:  UkrajinaKomentárePríbehy fotografieReportážMemečkáBiely NenecRuský svet

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

312 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

106 článkov

SME si všimli

Ako CIA hľadala Archu zmluvy – Donald Trump odtajnil dokumenty

Vladimír Benčík

Ako CIA hľadala Archu zmluvy – Donald Trump odtajnil dokumenty

Príbeh ako z thrilleru - CIA na diaľku odhalila polohu Archy zmluvy

  • 4. apr
  • Páči sa: 17x
  • Prečítané: 858x
  • 1
Zavraždený Marek bol stelesnením slušného človeka

Jozef Foltýn

Zavraždený Marek bol stelesnením slušného človeka

Marek Glodič bol ten najslušnejší človek akého som v živote stretol

  • 3. apr
  • Páči sa: 119x
  • Prečítané: 2 960x
  • 4
Včelárske tradície a zvyky na Slovensku

Matúš Radusovsky

Včelárske tradície a zvyky na Slovensku

Bohaté včelárske tradície Slovenska – od historických postupov po súčasné metódy odovzdávané z generácie na generáciu.

  • 26. mar
  • Páči sa: 6x
  • Prečítané: 372x
  • 0
O Západnom brehu...

Dávid Polák

O Západnom brehu...

...alebo o Judei a Samárii, ako tomuto územiu niektorí hovoria, sa veľa rozpráva, ale oveľa menej naozaj vie.

  • 7. mar
  • Páči sa: 17x
  • Prečítané: 1 002x
  • 2
John Portasik (Ján Portášik) - Príbeh (ne)obyčajného človeka

Miloš Majšík

John Portasik (Ján Portášik) - Príbeh (ne)obyčajného človeka

Životný príbeh chalana, potomka slovenských prisťahovalcov do USA, ktorý napriek svojej chorobe šiel za svojím cieľom.

  • 27. feb
  • Páči sa: 43x
  • Prečítané: 2 242x
  • 1
Hlava XXII v štátnom IT

Marcel Rebro

Hlava XXII v štátnom IT

Spolu s "katastrálnym vírusom" skvelá kombinácia ako stráviť pracovný deň v nekonečnom cykle

  • 17. feb
  • Páči sa: 105x
  • Prečítané: 2 114x
  • 2

Hlavné správy zo SME.sk

Projekt nájomných bytov riadi odsúdená nominantka Smeru. Záznam o treste jej vymazali
Chválili sa zákazkami pre Volkswagen a Jaguar. Po Trnavčanoch zostali miliónové dlhy
Nevedela, že to maslo použije ako lubrikant. Scéna zo slávneho filmu jej zničila život
Trump pomohol Zelenského popularite. Väčšina Ukrajincov však voľby zatiaľ nechce
reklama
SkryťZatvoriť reklamu