Zabiť málo

V sprche so spenenými vlasmi mi napádalo množstvo vecí. Tešilo ma vrátiť sa v noci do prázdneho bytu. Mohla som pustiť vodu, ktorá striekala a nerušila. Nechcem, aby ste prišli, ani aby mi zazvonil mobil, oboje ma zbytočne rozrušia. Teraz tu mám vytvorený pokoj. Taký okolitý, nie vnútorný.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu
(zdroj: dom.žák.)

Rozhádzanosť. Lebo, keď už nie je čo riešiť, vytvárame si zdanlivé problémy: že nie som taká easy going, občas nanervylezúca, robím veci, za ktoré pôjdem do pekla. Iná nebudem. Keď nič nevychádza, vravím si, za toto všetko to máš, tak ti treba!

A tiež veľa nepoviem, ani ty mi nepovieš. Tajnosti. Sprostosti. Dôležité drobnosti a potom nevieme. Veľa o sebe, o svojich životoch a svetoch. Myslím, že nikdy nebudeme úplne vedieť. Ani nepíšeme "trápne" správy bejbi chýbaš mi, a práve také trápnosti niekedy chýbajú. A potom chodia také, o ktorých viem, že sú z opitosti, ale to vôbec nevadí. Ešte dašto napíš, prosíkaš, ale ja nie, lebo sa to nepatrí. Lepšie keby si mnou presýtený, spoznať taký pocit, taký neláskový. Nechýbajú trápnosti, keď sa spýtajú prečo nie som tam a ja ani neviem, že by som mala byť. Radšej žiť vo svojej bubline. Tam ide všetko hladko obrátko.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Núkame si cukríky, čo idú do zubov a Dodo ma učí triky s diabolom, ktoré mi veľmi nejdú. Počasie úplne nekúpacie. Doberáš si ma, mám to na tebe rada, hoci sa tvárim, že nie. Neštandardný vzťah. Skoncujme s tým. Budem chodiť s násťročnými na chaty, len sa tak hrať a mať ich neproblémy.

Keby mám záhradu, isto si v nej zasadím dáky dub. Vraj je to môj strom a dodáva silu a energiu. Hoci nie je záhradový, zišiel by sa. Napríklad vtedy, keď si myslím, že mám dáku chorobu, čo nemá meno, že všetky ženy sú svine a ja ich reprezentujem. Vtedy by som si sadla do jeho tieňa a došlo by mi, že prognóza na uzdravenie je celkom reálna. Na poličke dve nažky, ktoré si mi raz strčil do vrecka. Dankešn.

SkryťVypnúť reklamu

Bosonohá v kine. (Signalis. Life is Hard. Two Birds. Untied. Pal/Secam. Sketches. Land and Bread. Easter Morning.) Zišli by sa periny. Napriek všetkému je tam dobre. Napriek tomu, že mi nie sú venované tvoje pohľady. Betka plače aj za mňa. Dojemnosť.

Budem mať hopsaciu náladu od-té-raz! Darí sa mi to, hoci som práve vaša nealko-kamarátka.

*no drugs, no coffee,... we´re small and naive*

Gabriela Remisova

Gabriela Remisova

Bloger 
  • Počet článkov:  94
  •  | 
  • Páči sa:  0x

smiala si sa a tárala do vetra a ja som cítil, že je to presne to, na čo som tak dlho čakal... (Thákur) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu