Naozaj vieme koho sme si zvolili?

Veľmi nerada píšem o niekom negatívne, ale tentokrát musím urobiť výnimku. Napriek tomu, že žijeme v 21.storočí, ešte stále sa nájdu ľudia, ktorí sa boja, majú strach ozvať sa a povedať pravdu napriek tomu, že neurobili nič zlé. Iba chceli vykonať dobrý skutok. Týmto ľuďom venujem tento článok. Nebojte sa! Pravda vyjde najavo iba vtedy, ak si konečne otvoríme ústa a budeme ju šíriť

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Niekoľko rokov pôsobím ako predsedníčka OZ a dobrovoľnícka činnosť ma robí veľmi šťastnou. Nedávno som sa stala aj sympatizantkou STRANY TIP-POLITIKA SPOLUPRÁCE. A tu začína veľmi smutný ale pravdivý príbeh.

Členovia a sympatizanti STRANY TIP- POLITIKA SPOLUPRÁCE sa rozhodli spoločne s Červeným krížom pomôcť sociálne slabým rodinám mestskej časti Ružinov. Podotýkam, nešlo nám o žiadnu reklamu ani televíziu, na rozdiel od vedenia mestskej časti Ružinov, ktorá to pravdepodobne považovala za pozitívnu reklamu.

Červený kríž žiadal od mestskej časti Ružinov konkrétne adresy sociálne slabých rodín. Po prvom záujme mestskej časti ohľadne vykonania dobrého skutku a plánovanej účasti starostu a ružinovskej televízie ale prišiel neočakávaný zvrat v podobe neúčasti a neposkytnutí databáz rodín, ktoré pomoc potrebujú.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dôvodom bolo, že sme politická strana!

Červený kríž ostal taktiež nemilo prekvapený a prisľúbil sociálne slabé rodiny zistiť zo svojich databáz.

Tento proces žiaľ chvíľku potrvá.

Kam sa to rúti naša spoločnosť?

Za starostu mestskej časti Bratislava-Ružinov bol zvolený Dušan Pekár, Ing., Mgr. - KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

Aj vy ste si všimli koľko politických strán ho podporilo? IBA sedem! Veľmi by ma zaujímalo, keby niektorá z týchto politických strán chcela pomôcť sociálne slabým rodinám, či by pán starosta postupoval podobne.

Som zvedavá, či by Vás Vaši voliči volili, keby vedeli, že Vaša politická polievočka je pre Vás dôležitejšia ako konať dobro a pomáhať sociálne slabým rodinám. Dokonca, čo je podľa mňa ešte hroznejšie, Vy ste zabránili, aby bol vykonaný dobrý skutok! A to je naozaj veľmi smutné. A prečo? Jednoducho Vám nevyhovovala politická strana! Je na mieste otázka, čo je pre Vás prednejšie, dobrý skutok pre občanov, či zviditeľnenie strán, ktoré Vám umožnili vyhrať v komunálnych voľbách.

SkryťVypnúť reklamu

Existuje iba DOBRO a ZLO...Nič medzitým...To čo ste spravili Vy, bolo ZLO!

Dúfam, že našich dobrovoľníkov neznechutilo Vaše konanie. Ja budem naďalej pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Je úplne jedno pod akým menom. Veď aj z nášho pána prezidenta chceli spraviť scientologistu a práve on všetkým svojimi SKUTKAMI dokázal, že na rozdiel od iných politikov, vie svoje slovo dodržať.

A aké ponaučenie si z tohoto príbehu môžeme vziať? NIKDY sa nebojme OKAMŽITE upozorniť na akékoľvek neprávie páchané v našom okolí. Iba tak prinútime ľudí, ktorí majú pracovať pre občanov Slovenska, aby sa konečne začali správať zodpovedne a v opačnom prípade ich donútiť, aby niesli zodpovednosť za chyby vykonané z pozície svojej funkcie.

SkryťVypnúť reklamu

Teraz už iba dúfajme, že balíčky, ktoré už máme nachystané sa čoskoro dostanú do správnych rúk, ktoré ich naozaj súrne potrebujú.

Mgr. Renata Rusnakova

Mgr. Renata Rusnakova

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som slobodná matka, samoživiteľka. Mám vyštudované Konzervatórium v Bratislave a politológiu a verejnú správu. Viac než 15 rokov som pôsobila v zahraničí ako slobodný umelec. Po návrate domov som zažila šok a rozhodla sa študovať politológiu. Viac než 3 roky pôsobím ako predsedníčka OZ Mš SNP v Modre. Podarilo sa nám zrevitalizovať školský dvor a získať pre materskú školu cez 30 000 eur. Chcem, aby sme my, občania Slovenska mohli žiť dôstojne a slušne. Už sa nechcem ďalej iba pasívne prizerať tomu, čo sa deje na Slovensku. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu