Vydrží Slovenská Domobrana občiansky princíp úderom pästí.

Písmo: A- | A+

Na sociálnych sieťach sa objavuje vo viacerých blogoch návrhy textu na prísahu slovenských domobrancov, ktorá nás povzbudzuje k optimistickejšiemu pohľadu blížiacej sa vlády ľudu.

Nehanbím sa za to, že priznávam sympatie s myšlienkou založenia domobrany na občianskom princípe. Z textu navrhovanej prísahy vyplýva odhodlanosť domobrancov brániť svoju vlasť, našu slobodu, rovnosť a bratstvo so všetkými praslovanskými národmi a usilovať sa o MIER v celosvetovom spojenectve čestných a statočných, charakterných a morálnych občanov suverénnych a národných krajín a spoločne porazíme novodobí fašizmus vstávajúci z hrobu dejín, tvrdým úderom našich pästí.

Domobrana nedovolí aby niekto prekročil „Červenú čiaru“, čo to vlastne znamená?

Viac čítaj tu: https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/25/my-obcania-slovenskej-republiky-zdruzeni-v-slovenskej-obcianskej-domobrane-prisahame/ 

Ale ruku na srdce, situácia okolo Covidu a zahraničnej politiky je stále vážna. Aj keď Covid mánia sa stále drží v popredí, na Zemi neexistuje naliehavejšia záležitosť ako hroziaca možnosť, že každý môže zomrieť nielen na Covid, ale hlavne v jadrovej vojne.

Rusko vyhostilo troch slovenských diplomatov a Putin varuje, že ak západ pôjde za „červenú čiaru“ bude ľutovať.

Je všeobecne známe, že vládu nad svetom získal globálny západný kapitalistický model. Tento model bol zvolený na to, aby porazil socializmus a zbavil sa hrozby znárodňovania a spravodlivejšej spoločnosti.

Na strane druhej je tiež všeobecne známe, že západný kapitalistický model sa rúca a nemá dosť ekonomických zdrojov na to, aby udržal situáciu. Ich zdroje sú malé nato, aby uspokojili všetkých, čo ho držali nad vodou.

Tretia naliehavá správa, je v tom, že elity sa dohodli, že EU sa rozpadne, len nevedia ako to vysvetliť ľuďom. Keďže vojna neprichádza do úvahy, tak musia tu byť aspoň masové protesty, bordel, aby sa toto dalo vysvetliť. Veď urobili chaos a všetkým sa začína krútiť hlava, čo všetko sa deje v jednu chvíľu, čo je pravda a čo nie.

Už verím, že východiskom je Domobrana na občianskom princípe aj s de-konšpiračným oddelením, či útvarom a jednotkou riešiť krajné situácie nie zbraňami hromadného ničenia ale darebákom, podvodníkom a vlastizradcom úderom pästí.

Je zaujímave si prečítať Návrh na memorandum Slovenskej domobrany na občianskom princípe.

Viac čítaj tu: https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/19/navrh-na-memorandum-slovenskej-domobrany/

Možno aj ja naberiem odvahu a napíšem v budúcom blogu, môj príbeh aby každý kto cíti, že mu bola spôsobená krivda pochopil, že nie politické strany ale členovia združení v domobrane mu pomôžu.

Priala by som si aby to ľudia už konečne pochopili, že politika, to nie sú naše problémy, ale problémy bohatých a tie naše si musíme vyriešiť sami.

Súvisiaci článok:

https://koloseo.blog.pravda.sk/2021/04/26/prisaha-vlastencov-slovenska-bez-ohladu-na-politicku-orientaciu/

Foto príbeh: Narodila som sa ako nechcená a momentálne žijem vo vojenskom stane, deti mi ukradla moja pestúnka, ktorá poberala veľké peniaze za mňa do mojích 18 rokov a teraz poberá za mojú dcérku, ktorú mi cestou skorumpovaných súdov ukradla, a zase poberá veľké peniaze za pestnústvo....

Ja a môj Rex
Ja a môj Rex 
Skryť Zatvoriť reklamu