Milá polícia, ohľadom zadržania záchranárov...

... mohla by si, prosím ťa, dodržiavať rovnaký meter? Kedy založíš putá aj vrahom?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Podľa slov jedného zo zadržaných, 'dopustili sa' tam toho, že -stáli v dvojmetrových odstupoch, -mali všetci respirátory, -v sebe tri dávky vakcíny (čož je v súčasnosti maximum možného) a -rozchádzať sa začali už po štvrťhodine trvania akcie.

Naopak, tohtoročné a minuloročné kravály, organizované vrcholovými opočlovekmi, pardón, vrchnými opo-zičnými dezolátmi, trvali násobne dlhšie, mali rádovo vyššie počty účastníkov, tí sa na rozostupy veľmi nehrali, ani na prekrytia dýchacích ciest ("rúška dole!"), a na vakcínovanosť už vôbec nie.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale úplne najdôležitejšie mi príde pripomenúť, že si ešte stále nezatkla tých, ktorí majú ma svedomí životy (z doterajšieho počtu obetí 3.vlny - troch tisícov - môžeme každému z nich pripísať zopár stoviek).
Poviem to ešte raz:
Ešte stále si nezatkla Masových Vrahov -
(síce 'len' verbálnych, ale predsalen vrahov. šíričov smrti)
vrchných/hlavných antivaxérov - Roberta F, Mariána K a niekoľkých ďalších.

(keby si náhodou nevedela, z čoho sa pri zdôvodňovaní takého úkonu odraziť, môj laický pokus o právnu analýzu ich konania: § všeobecné ohrozenie ...)

Je to od teba veľmi nerovný meter.

.

.

Na právne zastupovanie zadržaných záchranárov sa vraj ponúkli Robert K a Robert F, dvaja prominentní členovia nebezpečného zoskupenia S-SD a nedávni (do jari '18) vrcholoví realizátori tzv. únosu štátu.
Kto (z bežných/slušných ľudí) by sa takýmito týpkami nechal zastupovať, ten by im poslúžil ako užitočný idiot. Zadržaných záchranarov Chválim, že ich 'nezištnú' ponuku odmietli a neurobili zo seba užitočných idiotov.
(Inak, dobre že sa im na zastupovanie neponúkol aj istý Martinko Š, dvorný právnik istého nemenovaného mogula Jaroslava H, ktorý svojho času uuuuplne čisto vytiahol zo zdravotníctva polmiliardu. To by teprv bola absurdita...)

Skryť Vypnúť reklamu

.

Ohľadom požadovaného zvýšenia platov záchranárov o pár stoviek (pred pár dňami som kdesi zachytil odhad nákladov na to - vo výške tušímže desať či pätnásť miliónov eúr ročne):

Keď už budeš, milá polícia, zatýkať dotyčných (na chvíľu si naivne predstavím, že by veci - v tomto prípade ruka spravodlivosti - mohli u nás už konečne fungovať správne),
nezabudni im rovno aj obstaviť majetky. Akékoľvek - priame, nepriame, uložené doma aj v cudzine, na bielych aj čiernych koňoch, na frajerkách aj kamošoch, jednoducho ležiace kdekoľvek kde povedie podozrenie.

Tie stovky miliónov (dúfam že som ich movitosť odhadol rádovo správne) budú vysoko potrebné, keď sa budú sanovať náklady pandémie .. vrátane onoho zvyšovania odmien pre zdravotníkov a záchranárov.
Nevidím dôvod, aby tými nákladmi bol zaťažovaný bežný občan/daňovník, keď tým môžu byť - a Majú Byť! - v prvom poradí zaťažení Vinníci situácie - šíritelia antivakcinačnej lži a vytvárači bordelu.
.

Skryť Vypnúť reklamu

poznámka:
Pod pojmom Polícia som v skutočnosti myslel celú mašinériu spravodlivosti, čiže v miere primeranej aj prokuratúry, súdy a pod. (.. eventuálne aj armádu, keďže je proti nám defakto vedená vojna.. v ktorej je vírus len pešiakom....)

.

Jano Richter

Jano Richter

Bloger 
  • Počet článkov:  105
  •  | 
  • Páči sa:  153x

nedávno som si s prekvapením uvedomil: Som vpodstate Upratovač/ka - snažím sa vykydať bordel, a to hneď v niekoľkých oblastiach zároveň. Ak mi s tým hilfnete, bude šanca že sa nám to aj naozaj podarí. ....... No a keď Dočistíme, tak sa znovu budem môcť stať tým, čím som chcel byť (a čiastkovo aj bol) odjakživa - technikom / konštruktérom / vymýšľačom, programátorom, filmárom / fotografom, fyzikom / matematikom / astronómom, a tak podobne, z každého trochu :) - - - - - - - - - - - - - lórem i psům, dolórez amulet .... skákal pes přes oves ... testujem aká dlhaaaa môže byť táto sekcia Omne .... no comment .... dezoláty všechných krajín spojte sa.. a páľte to hlbokého péčka!!! ... nepokradneš, nezabiješ, pomiluješ bližného svého .... skúška linkovania pomocou html: <a href="http://mnt.sk/">linkword</a> Zoznam autorových rubrík:  FacsimileProtikorupčnéKoronaOrbitalMapyHey, Stupid !Audio VideoDJ JRsamuel vraždaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu