Ale sa im smeje

Pozor varovanie ! Moje články sú plné gramatických chýb , preto ľudia ktorým to vadí ďalej nečítajte .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nečinnosť každej politickej strany ohľadom riešenia rómskej problematiky už lezie zopár ľudom na nervy . Nieže by som k ním patril ale môže sa stať že sa tam pridám .

Stále počúvam len to ako to chce každý riešiť ako by to bolo dobré ... A predsa vždy po volebnom období zistíme že sa to vôbec nepohlo ďalej ale že to stojí na tom istom mieste . Rozožiera to spoločnosť , rozpočet ale nikto sa tomu nevenuje . Dosť bolo rečí politikov , aktivistov ! Je čas na referendum ! Tak ako si švajčiarsky občania slobodne a demokraticky zvolili zákaz výstavby minaretov , poďme mi slobodne a demokraticky rozhodnúť o nás !

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mojím cieľom nie je zburcovať národ k zničeniu etnickej skupiny našich Indiánov . Chcem len vedieť koľko ľudí by sa zúčastnilo referenda ohľadom rómskej problematiky .

Medzi body referenda by patrilo :

  • Som za zastavenie výstavby štátnych bytov pre sociálne neprispôsobivú rodinu

  • Som za zrušenie finančnej podpory pre sociálne neprispôsobivú rodinu nahradenú inou formou

  • Som za ochranu súkromného majetku pred sociálne neprispôsobivou rodinou

Tých bodov by bolo určite viac ale to je na verejnej diskusii . A keďže táto diskusia sa na politickej úrovni nikdy nezačala a pravdepodobne ani nezačne , je na čase aby to vyriešili obyvatelia tohto štátu .

Menšia anketa :

Zúčastním sa referenda týkajúceho sa rómskej problematiky ?

Áno

0 hlasov

Nie

0 hlasov

Nevadí mi rómska problematika

0 hlasov

Zopár dôvodov prečo súčasná situácia vyhovuje viacerým ľudom . Byt darovaný Indiánom je vybývaný za 10 rokov z toho vyplýva možnosť postaviť nové byty do 10 rokov, kde by byt darovaný občanovi nebol vybývaný ani po 30 rokoch . Preto to niekomu vyhovuje veď sa tam točia obrovské peniaze . Pretože dávky rozdané vo finančnej podobe sa nám vrátia viac na daniach z alkoholu a cigariet ako dávky rozdané na potraviny . Pretože ak Indián zničí majetok občanovi ten si bude musieť kúpiť nový , ďalšie peniaze do vrecka .

SkryťVypnúť reklamu

Radšej sa zúčastniť tohto referenda ako referenda o stanovení maximálnej ceny vládnych limuzín ktoré má pre mňa význam ako "prd vo vesmíre "

PS: O chvíľu bude doplnená anketa , ak sa mi to podarí (s otázkou "zúčastním sa referenda o rómskej problematike")

Róbert Bella

Róbert Bella

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nerozhodnutý vizionár Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu