Neobjavená motivačná kniha ako byť úspešnejším podnikateľom, človekom a ako sa prestať báť

Za každú cenu čeliť svojim strachom, zomierať svojim snom a žiť naplno Autor: Benhams. Toto je titul knihy, ktorú som len náhodou objavila a po zistení, ako málo ľudí ku nej napísalo recenziu som sa rozhodla tento fakt zmeniť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Fakt, že ku tejto knihe na rôznych knižných portáloch nebola takmer žiadna recenzia ma zarazil a preto som sa rozhodla to čo najskôr zmeniť aj pre tieto dôvody: 

* knižka od bratov Benhamovcov je skutočný príbeh mladých úspešných podnikavých ľudí 

* je to príbeh nielen dvoch bratov, ale aj ich rodín a spoločnosti do ktorej patria 

* motivuje /a to oveľa viac ako niektorí osobnostný motivátori tohoto storočia 

* prebúdza vášeň stať sa lepším človekom, podnikateľom 

* slúži ako navigácia , ako žiť plnšie, ako vykročiť s komfortnej zóny a splniť si sny no nie za každú cenu

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

* inšpiruje a vyzýva, aby sme sa ubránili pred protivníkom 

* rozveselí, bratia sú známy v reálnom živote aj v reality show s uťahovaním si samy zo seba

*ak ste realitný maklér, nájdete v nej veľa inšpirácií pre vašu prácu priamo od profíkov 

a toto všetko na základe kresťanských princípov. 

Knižka je úprimnou a otvorenou výpoveďou o životných úspechoch a neúspechoch dvoch bratov. Je to príbeh o smelých, odvážnych, pracovitých ľuďoch, športovcoch, realitných makléroch, TV show hviezd, ktorý žijú životným štýlom, aký by sa páčil nejednému z nás. Opisuje cestu ako sa dostávajú ku svojmu cieľu, ukazuje nám princípy, podľa ktorých sa riadia a ktoré ich nikdy nesklamú. 

SkryťVypnúť reklamu

Táto kniha by sa mala dostať do knižníc každého z nás, či už hľadáme svoju cestu, alebo po nej práve prechádzame. Tipy, ktoré v nej nájdeme nás posunú správnym smerom ďalej. Každú kapitolu autori obohatili citátmi s evanjelia, ktoré je tak vzácne a potrebné nielen pre túto dobu . Ak som vás aspoň trochu namotivovala, budem sa tešiť, že sa vám otvorí aj iný rozmer, ktorý budete môcť preniesť do svojho podnikania, života. 

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Pracujem v realitnej oblasti a sprevádzam turistov na španielskej Costa Blanca, ktorá mi prirástla k srdcu. Som autorkou knihy "Zlato sa čistí ohňom", ktorá vyšla v španielsky hovoriacich krajinách ako "El oro se purifica con fuego". Roky predtým som strávila v nemecky a holandsky hovoriacich krajinách, ale nikdy som nestratila kontakt so slovenčinou a Slovákmi. Eva Mária Rohrman – real estate agent and and writer in Spain – Costa Blanca Nord – share smile and good mood (evuschka.com)Španielske nehnuteľnosti (spanielskenehnutelnosti.sk) Napriek bohatým aktivitám sa držím motta: "Jediný čin je u človeka najvyšší - milovať a zachovávať Božie slovo - lebo toto prevyšuje všetko." Zoznam autorových rubrík:  Recenzie na knihyCestovanieAko sa stať bohatýmSpoločenské témyUmeniePrózaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
SkryťZatvoriť reklamu