Gašparko si s Maďarmi hrkútal, no opäť sa neprekonal

Po deviatich rokoch prezident SR opäť vstúpil na územie Maďarska, ale povedzme si výhodnejšie by bolo keby radšej ostal doma. Utorňajšie stretnutie multitalentovaného Ivana s maďarským prezidentom Jánosom Áderom a neskôr aj maďarským premiérom Viktorom Orbánom, prinieslo presne to, čo všetci očakávali, teda nič.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu
(zdroj: Shooty)

Asi najprázdnejšiu vetu vypustil Ivan z úst včera, keď hodnotil stretnutie so slovenskou menšinou žijúcou v Maďarsku. „Žiaľbohu, naša komunita slovenská je v Maďarsku doslova menšinová a systém výuky slovenského jazyka na maďarských školách je úplne odlišný od slovenských." Čo vlastne Ivan povedal?! Nič. V prvej časti vety, stihol spomenúť okrajovo boha (žiaľbohu) a označil slovenskú menšinu v Maďarsku za menšinu. Presnejšie povedané povedal, že je to doslova menšina! A to už niečo znamená, keď doslova. V druhej časti vety povedal, že v Maďarsku sa učí slovenský jazyk inak ako na Slovensku. Kto by to bol povedal? Výsledkom návštevy nebolo okrem Ivanovej spodnej bielizne nič. V rámci šetrenia sa mohol Ivan po vzore svojho predchodcu Obuvníka Rudolfa vybrať do Budapešti vlakom, aspoň by ušetril a keďže je už v dôchodkovom veku, možno by dostal nejakú zľavu, čiže celý výlet by nás vyšiel asi na 16 euro.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na toto idú naše peniaze, a toto je reprezentácia našej krajiny. Ja osobne si myslím, že prezident a celá jeho kancelária sú pre túto krajinu asi tak potrební ako mestská polícia v Bratislave, a preto by sme ich mohli ako som už nedávno spomínal jednoducho zrušit.

Roman Kalina

Roman Kalina

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád hovädzí jazyk v aspiku, ruské vajce, utopence, bulharské mojito, šušťáky, mastné vlasy, karpiny v očiach, neostrihané nechty na nohách, priblblé otázky, Roberta Fica, drišľak, Senzus, RTVS, rádio Devín, Miša Gučíka ako Blade-a, bigotných katolíkov, chlpaté pazuchy, rakúskych colníkov, slovenských policajtov, východňarov, turecké záchody, ponožky v sandáloch, české zadovky a predovky, tričká bez rukávov, slovenských predavačov, slovenských čašníkov, stredoškolské učiteľky s "profesorským titulom", dementných ľudí, bratislavské cesty, kórejské autá, zarytých nacionalistov, poľskú hydinu, vytetované čínske znaky, ženskú "inteligenciu" golf a iné nekontaktné športy. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu