Súdruh Robert sa rozhodol ignorovať opozíciu

Na predsedníctve SMER-SD Robert Fico verejne vyhlásil ignoráciu opozície: Predsedníctvo odporučilo nominantom strany Smer-sociálna demokracia nevšímať si opozíciu v jej aktivitách, pretože je úplne evidentné, že opozícia, ktorá nielen morálne zlyhala - videli sme to pri kupovaní poslancov, ale ktorá aj svojou politikou prispela k prehĺbeniu krízy na Slovensku, aby nebola súčasťou nejakých rozhodnutí, pretože nemá žiadne morálne ani iné právo sa takýchto rozhodovacích procesov zúčastňovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)
Obrázok blogu

Nejde mi do hlavy ako môže predseda demokratickej krajiny verejne vyhlásiť niečo takého. Toto si môže vyhlásiť Lukašenko, alebo Putin, dokonca možno ani oni by si to nedovolili, lebo potrebujú svetu ukázať, že nejakú opozíciu majú, aby pred svetom vyzerali demokraticky.

Musím však objektívne priznať, že my takmer žiadnu opozíciu v parlamente nemáme, máme len zopár ticho a spokojne sediacich poslancov, ktorí raz za čas zájdu do práce zoberú si svoj "zaslúžený" poslanecký plat a o iné sa nestarajú. No aj napriek tomu, že opozícia je slabá, si premiér demokratickej krajiny nemôže dovoliť takéto vyhlásenie. Súdruh Robert mal viacero takýchto vyhlásení, hlavne na účet novinárov, ktorí skončili s prívlastkom idioti, politológovia, ktorí sú podľa neho nevzdelaní, v opozícii sedia zlodeji a vinica v lukratívnej časti bratislavy bola kúpená za regulárnu cenu. Ja sa pýtam čo ešte robí človek, ktorý niečo takéto vyhlasujena čele slovenskej vlády?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"Zároveň však opozíciu vyzval, aby sa v parlamente konštruktívne zapojila do diskusie o návrhoch, ktoré predkladá Rada pre hospodársku krízu. Môže pritom hovoriť aj o svojich predstavách, kto nesie akú politickú zodpovednosť, ale nie, aby vládu atakovala." Týmto si súdruh Fico značne protirečí, kedže má koalícia opozíciu ignorovať, tak ako sa môžu zapojiť do diskusie? Jedine ako tichý prísediaci.

 Róbert je teraz na koni, Miki ho pochválil za to, ako sa zachoval počas plynovej krízi, teraz bude ignorovať opozíciu, permanetne degradovať Radičovú, vyzdvihovať Gašparoviča, máme euro, krízu sme už podľa neho prežili, plyn tiež vybavil, vzoprel sa Únii v prípade Jaslovských Bohuníc 40%-ná podpora bude ešte vyššia, keď získa ústavnú väčšinu Lukašenko a jeho totalitný režim bude mať konkurenciu.

Roman Kalina

Roman Kalina

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád hovädzí jazyk v aspiku, ruské vajce, utopence, bulharské mojito, šušťáky, mastné vlasy, karpiny v očiach, neostrihané nechty na nohách, priblblé otázky, Roberta Fica, drišľak, Senzus, RTVS, rádio Devín, Miša Gučíka ako Blade-a, bigotných katolíkov, chlpaté pazuchy, rakúskych colníkov, slovenských policajtov, východňarov, turecké záchody, ponožky v sandáloch, české zadovky a predovky, tričká bez rukávov, slovenských predavačov, slovenských čašníkov, stredoškolské učiteľky s "profesorským titulom", dementných ľudí, bratislavské cesty, kórejské autá, zarytých nacionalistov, poľskú hydinu, vytetované čínske znaky, ženskú "inteligenciu" golf a iné nekontaktné športy. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu